villa 603

8. říj 20209

Sháním fotografa+kameramana , prosím pošlete mi do zprávy vaše fotky nebo stránky kde můžu mrknout a zároveň i ceny na celodenní focení , děkuji

• Zdravím, o jaký termín se jedná 🙂 ?

• 9.9.2021 🙂slight_smile:

• Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách.

• Sponzor fóra
  • Dobrý den, vše mám na webových stránkách .

• 9. 9. mám zatím volno a pokud se Vám bude moje práce líbit, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký den.

• Zdravím,
    dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za doporavu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂

• @zanet92
    Ahoj, písal som správu 🙂

• Dobry den, take se pridavam a jen si overim, ze se jedna opravu o ctvrtek 9.9? Pokud Vas moje tvorba oslovi, muzete kouknout ke me na stranky, kde naleznete vse potrebne😉

• Moc moc děkuji všem za nabídky a tipy . Už mám vybráno ❤️❤️

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Zdravím budoucí nevěsty,
    nabízím fotografické služby nebo fotokoutek za příjemné ceny, příjemný přístup a super zážitek. Vaše dotazy ráda zodpovím 🙂
    Portrétní a svatební fotograf
    Svatební reportážní fotograf. Na fotografiích se snažím zachytit hlavně emoce a atmosféru Vašeho svatebního dne. Domluva po celé ČR 🙂