Svatební fotogram na 15. 8. 2015 Praha

Sháníme fotografa cca na 4 - 5 hodiny s cenou do 7 tis.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den! Prahu máme za humny, neúčtujeme do ní žádné cestovní náklady a termín je u nás pro fotografické služby stále volný. Do finančního rozmezí se vejdeme a do interní zprávy si dovolujeme zaslat konkrétní cenovou nabídku. :-) Přejeme příjemné přípravy svatby! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám interní zprávu. :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Termín volný a krásný dobrý den přeji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný a Praha je pro mě bez cesty. Mějte se hezky a dobře vyberte. David
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám také volný, kdyby byl zájem ;) Přeji hezký večer Vráťa
Odpovědět
Profilova fotka
krásný večer přeji, budeme moc rádi, pokud zavítáte i na naše webové stránky. S pozdravem Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Máte li zájem, kontaktujte mne. S pozdravbem René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Také se hlásíme s volným termínem a nabídkou. Vše máme na webu. Hezký den, Zdeněk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste si ještě nevybrala svého fotografa na svatbu mohu vám nabídnout naše služby. Termín mám zatím volný. Ukázky najdete na webových stránkách. Přeji fajn den Lukáš Letzel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ukázky mé práce včetně ceníku na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si nabídnout své služby. Info na mém profilu, případně na webu. Zasílám i soukromou zprávu. Přeji krásný den. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Termín mám volný, cenově byste se vešli. Jestli se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín a profesionální práci. s pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se hlásíme :) David a Klaudie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby, tento termín mám zatím ještě volný. Do finančního limitu se určitě také vejdeme. přeji hezký den. Radek Mikuláš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. V případě zájmu neváhejte mne kontaktovat. Více fotografií na webu. Pošlu Vám více info a ceník do SZ. S pozdravem Alena Gurenchuk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný. Jsem z Prahy. Vaší cenu akceptuji. Pokud se vám líbí má práce, tak se ozvěte. S pozdravem a přáním krásného dne Karel
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?