Svatební fotografka/ fotograf České Budějovice a okolí 10.10.2020?

Profilova fotka
Ahoj všichni, mohli byste mi prosím doporučit fotografku/fotografa? Představovala bych si nafocení obřadu, manželů, skupin až do krájení dortu. Ráda bych se vešla do 7 tisíc. Děkuji moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊 Doufám, že se vám bude moje nabídka líbit 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
@elis93 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Gratuluji k vašemu rozhodnutí. Vámi zvolený termín mám ještě volný a velmi rád zachytím všechny neopakovatelné okamžiky vašeho velkého dne. Vše potřebné naleznete na mých stránkách popřípadě na mém fb profilu. Cenu je možné individuálně upravit. Díky Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vaší svatby mám ještě volný. Jsem z Českých Budějovic, bude mi potěšením nafotit Váš svatební den. Obřad, skupinové focení, focení novomanželů, reportáž svatebního dne, veselé krájení dortu a jiné zvyky, které si připravíte :). Mrkněte do mého profilu, nebo na webové stránky, jestli se Vám líbí styl mého focení. Děkuji, hezký den. Mirka Oborníková
Odpovědět
Profilova fotka
@elis93 Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?