Svatební fotograf(ka) 16.6.2016 - Praha?

Profilova fotka
Sháníme šikovného fotografa za rozumné ceny na naši svatbu ve čtvrtek 16.6.2016. Svatební obřad bude v zámecké kapli v Libeňském zámku, hostina v restauraci Villa St. Tropez na Praze 6. Předem děkuji za tipy / info / nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám zatím volný, jsem Vám tedy k dispozici. Jestli se Vám bude má tvorba líbit, budu rád, když se ozvete! Nabídku i celé nafocené svatby najdete na mých stránkách. Přeji pohodové vybírání! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vámi vybraný termín máme zatím volný. Rádi bychom Vám nabídli naše služby. Jsme fotografické studio z Prahy a několik svateb jsme již na Libeňském zámku fotili. Přeji příjemný den AP Fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme k dispozici;) Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Ráda Vám psoloužím..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré odpoledne, Vámi poptávaný termín mám také volný. Zaslal jsem Vám zprávu. S přáním hezkého dne Tomáš Javůrek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na mou práci, jestli Vás osloví. Lukáš Urban
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu. Pokud Vás práce zaujme, ozvěte se .-) Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno a na mimovíkendové svatby poskytuji "o fous" lepší ceny :) Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na FB a webu), ozvěte se! Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Také se hlásím a jsem k dispozici. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento den mám volný termín. Proto budu rád, když se podíváte na můj profil a webové galerie. Pokud Vás zaujme neváhejte má tvorba neváhejte se mi ozvat. S pozdravem Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávu. Prozatím klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budu se těšit. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla svoje fotografické služby. Na Libeňském zámečku jsem již fotila. Ukázky fotografií včetně ceníku naleznete na mém webu či FB. V případě zájmu či jakéhokoliv dotazu mne neváhejte kontaktovat, velmi ráda vyjdu vstříc Vašim přáním, tak abyste byla maximálně spokojená! Daniela Foto pro Vás
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici - mrkněte ke mně na web :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, i já se připojuji s nabídkou. Termín mám volný a jsem z Pha. Místo znám. Již jsem tam fotila. Koukněte na mé portfolium na webu či na profilu zde na beremku. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Děkuji a hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
@rommca Dobrý den Romčo, termín mám volný a ceny snad rozumné. Budu rád pokud byste navštívila mé stránky, nebo zdejší profil, kde naleznete všechny potřebné informace. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také bych Vám rád nabídnul své služby, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a velice ráda vám váš den zdokumentuji :) M.Z.
Odpovědět
Profilova fotka
@rommca Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja mam toto datum stale volne. Mrknete na muj web a dejte vedet, jestli se Vam prace libi. Vetsina jsou focene ve Velke Britanii, kde jsem 10 let zila. S pranim pekneho dne Katerina
Odpovědět
Profilova fotka
Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu. Pokud by Vás práce zaujala, napište spet.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, možná již máte vybráno, ale kdo ví.... :-) Tak pokud by se vám líbil můj styl focení, velmi rád zdokumentuji váš svatební den. Více informací a fotografií ke shlédnutí na mých stránkách. Věřím, že mohu nabídnout zajímavé fotky za zajímavou cenu. Při celodenním focení zahrnuji jako bonus do ceny předsvatební focení. Velmi rád vše osobně proberu. Budu se těšit na případné setkání. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín a ukázku svatebních fotografií na mém webu. S pozdravem M.V.
Odpovědět
Profilova fotka
Milá nevěsto, nabízím volný termín na zachycení vašeho dne D. S pozdravem Petra Jansová- svatební fotografka.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?