Svatební fotograf Zlín 2.9.2017

Dobrý den, sháníme svatebního fotografa na 2. září. Obřad bude v Baťově vile ve Zlíně. Můžete nám prosím někoho doporučit? V tomto termínu už je nabídka poměrně přebraná, nedaří se nikoho sehnat. Děkuji :) Marta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Když se Vám budou mé fotografie líbit, jsem Vám plně k dispozici. Fotky a další informace naleznete na mých stránkách. Přeji hezký zbytek večera. S pozdravem Lukáš Alexander
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si poslat svou nabídku do zprávy. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, tento termin mam jeste volny a rad Vam jej nabidnu. Podrobnosti naleznete na karte nebo na mem webu. S pranim pekneho dne, Radim Spacil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme aktuálně volný a jsme z Uherského Hradiště, takže máme k vám blízko. Pokud se vám bude líbit naše práce, tak nám napište a můžeme se domluvit. Vše potřebné najdete na webu. Hezký den.
Odpovědět
Hlavně nebrat Photoatelier Sobieski ze Zlína!
Odpovědět
Profilova fotka
2.9. se mi uvolnilo díky přesunuté svatbě na duben, tak můžete kouknout ke mě na webovky a když se vám budu líbit, nebo spíš když se vám zalíbí moje fotky, rád se domluvím. Baťa je srdcovka <3
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a Zlín dobře znám. Koukněte se na mé stránky, kde najdete všechny potřebné informace :) Pěkný den, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám sz. Markéta
Odpovědět
Děkuji všem, máme vybráno :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem začínající fotografka a focení se věnuji většinu svého volného času. Jelikož bych si potřebovala založit vlastní portfólio, nabízím focení Vaší svatby zcela zdarma. Jestli bude moje přítomnost na Vaší svatbě vnímána jako pozice druhého fotografa (záložního) nebo zda z důvodu finančních úspor využijete moje služby jako exklusivní, nechám na Vás. V mém portfólio nabízím ukázku mojí práce. Fotky nakonec samozřejmě upravuji a retušuji. Budu se těšit na naši spolupráci. Karolína
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@martecha Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?