Svatební fotograf z Pardubic a okolí, 12.7.2014

Na 12.7.2014 sháníme svatebního fotografa z Pardubicka za rozumnou cenu. Zájem bychom měli o fotografie z obřadu, svatební hostiny a dále o skupinové a portrétní foto. Prosím doporučte, případně pošlete do zpráv cenovou nabídku. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Poslala jsem vám zprávu. Jsme z Pardubic a termín mám zatím volný. Kdyby se vám naše práce líbila, ozvěte se :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mou práci naleznete na bereme se, nabo na odkazu níže, jsem z Pardubic, celý den fotím za 6000kč, výběr fotografií předávám na DVD do dvou týdnů. Hezký den Tomáš Šnírer.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolil bych si nabídnout své služby. I když jsem z Prahy, dojíždím po celé ČR a na podmínkách týkajících se dopravy bychom se určitě nějak domluvili. Budu rád, když navštívíte můj profil zde na Beremese. Tam naleznete krom jiného i krátké video. Na mých webových stránkách (odkaz v zápatí příspěvku), se pak můžete podívat i na orientační ceník. Pokud Vás má práce a nabídka zaujme, určitě mne neváhejte zkontaktovat. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě Tomáš Kubelka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě Kateřina Beránková. :)
Odpovědět
Určitě Honzíka Ježdíka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivagaa Dobrý den, natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR. Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
Odpovědět
Profilova fotka
@jasy Hehe! :) Já už mám na tento termín obsazeno. Ono se to letos velmi rychle zaplnilo (plní). Už plním 4. desítku...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, jsem z Chotěboře, 40km od Pardubic a rád nabídnu svoje služby. Foto (celý den) 3900,- foto + video FullHD = 5900,-
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný, ukázky a ceník najdete na mém webu. Přeji hezký den. JJ.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, podívejte se na náš profil zde nebo na naše webové stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Samozřejmě předáme reference abyste mohla kontaktovat nevěsty a zeptat se na nás přímo. Děkuji Zdeněk Krejcar a Jakub Jeník - AP Fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @ivagaa. Také mohu nabídnout své služby. Více informací najdete na webu, nebo mne můžete kontaktovat s dotazy. Přeji hezký den. Sonrisa
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?