Svatební fotograf - pouze obřad Panenský Týnec

Dobrý den, Neznáte fotografa,který by nafotil pouze náš obřad + pár fotek svatebčanů a novomanželů? ☺️ Máme malinkou rodinnou svatbu a sháníme fotografa pouze na ‘chvíli’ 21.5. do nedostavěného gotického chrámu v panenském týnci 🙂 Všem děkuji za inspiraci, rady 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás osloví moje tvorba, ráda nafotím Vaši malinkou svatbu. 🙂 S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád nafotím i vaši svatbu. Mrkněte na web a v případě zájmu se mi ozvěte. Budu se těšit na případnou spolupráci. S pozdravem Petr Ovsík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám zatím volný a rád vám svatbu nafotím. Jsem ze Slaného a v Panenském Týnci to znám. Je to nádherné místo na svatbu. S focením svateb tam mám už zkušenost 🙂 Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂 Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
@upesp001 Dobrý den, mohu nabídnout své služby, více o mě a mé nabídce najdete na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tyto termíny mám volné a rád nabídnu své služby. Více info naleznete na mém webu. V případě zájmu, neváhejte mě kontaktovat. S přáním hezkého dne, Marek Ondráček
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?