Svatební fotograf Pardubice 15.8.2015

Profilova fotka
Dobrý den, sháníme svatebního fotografa z okolí Pardubic na termín 15.8.2015. Předem děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
@evulepce hezký den, Váš termín mám prozatím volný. Pokud se Vám bude moje tvorba líbit, ráda přijedu. Do zprávy Vám ještě pošlu ceník. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslali jsme Vám interní zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Poslala jsem vám zprávičku :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio.
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud nutně netrváte na tom, aby byl fotograf z okolí, tak my můžeme přijet taky;) Posíláme Vám info do zprávy. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
@evulepce Dobrý den. Nabízím svatební fotografování za výhodnou cenu. Ceník a další fotografie najdete na webu, pod příspěvkem. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych vím nabídl své služby. Ceník naleznete na webu. Mějte se fajn René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mám volno...s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký dobrý den, mám Váš termín také zatím volný ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Mám taky volný termín. Podívejte se na můj ceník.;)
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?