Svatební fotograf- Oldříš-Svitavy 2.6.2018

Dobrý den, sháním fotografa na červen příštího roku v pardubickém kraji. Obřad bude probíhat v Oldříši\Borová a svatební hostina Svitavy. Prosím o nabídky, předem děkuji Hromádková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když by se Vám mé fotografie libily a cena zaujala, jsem Vám k dispozici. Moji prezentaci a další informace najdete na mých stránkách. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@terezahrom Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
@terezahrom Dobrý den Terezo, přikládám několik fotografií pro představu a více připojím do zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. Přikládám malou ukázku své práce. Podrobnosti včetně ceníku naleznete na mém webu. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nafotíme Vaši svatbu. Nabídku posílám do SZ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, rád Vám nabídnu svoje služby ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Termín mám zatím volný :) Budou-li se vám naše fotky líbit dejte vědět :) Více fotek u nás na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
@terezahrom Dobrý den, ukázky mé práce včetně ceníku naleznete na mých www. Termín ještě nemám obsazený. S pozdravem Lucie
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?