Svatební fotograf na svatbu na farmě Vysoká v Chrastavě - 24.6.2017

Hledáme šikovného nápaditého fotografa na svatbu na farmě Vysoká v Chrastavě (10 km od Liberce) na 24.6.2017. Doporučíte někoho, s kým máte dobrou zkušenost?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se naši práci. Termín máme zatím volný. Nabídku posíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout své služby, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
@tofiffe Dobrý den, psala jsem vám sz, pokud vás moje fotky zaujaly jsem tady pro Vás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád budu fotit Váš den. Pro bližší informace navštivte prosím můj profil a především můj web. Zdravím a gratuluju. Tomáš P.S.: pokud máte zájem o doporučení prací kolegů, kterých si vážím, klidně pište :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Reference naleznete na mém profilu zde, nebo na Facbooku. Tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou volného termínu. Mé portfolio najdete na webových stránkách. Markéta
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@tofiffe Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?