Svatební fotograf na 6.9.2014, Zlínský kraj, Vysočina

Výběrové řízení na svatebního fotografa : hledáme kreativního človíčka, který dokáže zachytit ty nejkouzelnější momentky, je plný nadšení a nápadů pro focení, dokáže uvolnit atmosféru a má volný termín na 6.9.2014 Upřednostňujeme fotografa, který focení má jako koníček a nabídne rozumnou cenu a ne přehnané částky, které nabízejí profesionálové ! Okolí : Zlínský kraj, Vsetín, Trenčín, Nová Dubnica, Půchov Požadavky : předsvatební focení, focení celého svatebního dne, hlavní svat. focení v pondělí po svatbě Těšíme se na nabídky a případnou spolupráci :)
Odpovědět
Aneb to nejlepší nejlépe zadarmo... ach, jak české...
Odpovědět
Já jsem zvědavá, jestli se v tomto nějaký kreativní človíček, který bude chtít fotit dva dny zadarmo, najde. Good Luck.
Odpovědět
Profilova fotka
Asi si sednu na ruce ... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@love_and_cupcake Tři dny:-) Předsvatební, svatební a posvatební :-)
Odpovědět
včera, dnes a zítra a ráno v poledne a večer.....zn. svačinu s sebou! pití taky :-)
Odpovědět
..ale zase nechtějí fotit celou svatební noc.... dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na mé stránky. Jsem v okolí, které požadujete a ceny jsou přijatelné :)
Odpovědět
@fotografkavhm no tak tři dny :) ještě lepší
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, věřím že splňujeme všechny vaše požadavky na kreativitu, nápady, nadšení i to, že je focení naším koníčkem. Rozhodně vás nechci urazit, ale nejsem jist, zda vaše představa ceny fotografování není zkreslená. Začněme u cestovného, za které si účtujeme 8 korun za kilometr (nikterak přehnané, firmy mají i 25kč/km) tedy asi 1600 korun, deset svatebních hodin fotíme ve dvou za 14 tisíc korun. Mohl bych se velmi rozepsat, abych vysvětlil, proč tato cena není přemrštěná... Předsvatební focení nabízíme našim klientům za tisíc korun, focení portrétů po svatbě by se dalo zvládnout za 2 tisíce. K tomu je třeba připočíst náklady na 2 noci v místě svatby. Celková cena za tři dny focení ve dvou lidech přesáhne 20 tisíc korun. No a práce fotografa nafocením vaší svatby teprve začíná... Cenu fotografování jsme velmi dlouho zvažovali, vychází ze zkušeností s množstvím práce, zodpovědnosti a know-how, které tato práce obnáší. Považovat cenu této profesionální práce za přemrštěnou podle mě není správné. Kdybyste chtěla dát za svatební dort pro 40 lidí maximálně čtyři stovky, pravděpodobně dodavatele najdete. Jen bych nedal ruku do ohně za to, že vám bude chutnat. Je ovšem možné, že ano :-) Pěkný den, Jirka
Odpovědět
Když si vypůjčíte od od mysliveckého sdružení na tři dny několik fotopastí a rozmístníte je v místě svatby získáte několik tisíc zajímavých záběrů ,ze kterých si určitě vyberete.Jenom je musíte dobře zamaskovat.
Odpovědět
@petrazmoravy Nedá mi to, abych se nezeptala. Co je podle tebe rozumná cena? Cca?
Odpovědět
Profilova fotka
@parcelads Hádám tak 2.000 Kč za tři dny :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásný den, rádi Vám uvítáme i na našich stránkách.V součastná dobe se můžete přihlásit do soutěže Svatba 2014.Podrobnosti na jdete na našich stránkách.V případě Vašeho zájmu a přihlášení do konce roku 2013 můžeme nabídnout zajímavé slevy. Přejeme krásný zbytek dne Irena a Zdeněk Brelovi
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jsem trochu dražší, než koho hledáte, ale i tak nabízím své služby, myslím, že rozhodující jsou fotografie a nikoliv peníze, takže jestli máte chuť, mrkněte na moji facebookovou stránku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, na Zlínsku jsem jako doma, takže se hlásím také do služeb :) Více informací na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrazmoravy Peťko, jestli ještě hledáte fotografa - napište mi do zprávy své přesné představy - místo, cena :) určitě něco zkusíme vymyslet.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Petro z Moravy, koukněte na náš web, třeba se domluvíme, jen prosím zvažte rozsah a tím pádem i cenu. Hezký den. Zdeněk
Odpovědět
Profilova fotka
@petrazmoravy
Odpovědět
Děkujeme , fotografa už máme :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?