Svatební fotograf/fotografka 13.7.2015 Jitrava-Rynoltice

Prosím o doporučení fotografa/fotografky na náš svatební den. Podotýkám, že den konání svatby je opravdu pondělí :-) Předem děkuji Jana
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, posílám Vám nabídku do zpráv :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své služby. Mou předností je nenarušení obřadu a nevyumělkované fotky, dále pak několik malých milých překvapení :) V případě zájmu navštivte prosím můj profil a web, kde naleznete orientační ceník. Samozřejmostí je fotografická smlouva. Přeji šťastnou volbu fotografa :)
Odpovědět
Profilova fotka
@j_ana Dobrý den. Rád Vám nafotím svatbu v pondělí. Další fotky a ceník najdete na webu pod příspěvkem. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Ráda Vám nafotografuji Vaši svatbu. Budu ráda když se podíváte i na mé webové stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídky na pondělí se Vám jen pohrnou. I my máme volno. Na svatby cestujeme po celé republice i do zahraničí, rádi přijedeme i za Vámi. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Pokud by Vás naše práce zaujala, více z našich aktuálních fotek najdete na facebooku a webu, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také hlásím volno ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@j_ana Dobrý večer i já mám takto v pondělí volno a ráda bych Vám nabídla naše služby. Mám ateliér v Novém Boru, takže do Jítravy to mám opravdu kousek a hlavně to tam velmi dobře znám :-). Jukněte zde na můj profil, ale zde jsem hodně krátce a více toho najdete na firemním Facebooku nebo na webu. V případě že budete mít zájem se budu těšit na zprávu. Krásný večer. M. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Jezdím po celé republice. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?