Svatební fotograf červenec 2018 Moravskoslezský kraj

Dobrý den, mohl by mi někdo doporučit fotografa/fotografku na svatbu, která se bude konat 14.7. 2018?
Odpovědět
Dobrý den :) mám volno a jsem z Brna :) Těším se na zprávu, Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Více informací najdete na webových stránkách. Hodnocení máme na facebooku. Pokud budete mít dotazy, ráda Vám poradím. Přeji krásný den, Lenka Smrčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa928 Dobrý den, moc rádi bychom Vás osobně poznali a nafotili Váš jedinečný den. V uvedený termín máme zatím volno. Podívejte se na naše stránky (v odkaze pod fotkami) a pokud se Vám zalíbí naše fotky, na kterých dokumentujeme emoce, radost a neopakovatelné okamžiky, neváhejte a napište nám. Budeme se na Vás moc těšit. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take se pridavam. Kdyztak kouknete ke me na stranky a pokud se vam bude muj styl zamlouvat, dejte vedet;) Hezky den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat Váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Markéto, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Dobrý den, také přidám moji práci. Termín mám zatím volný. Krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa928 Dobrý den, mohu být k dispozici, více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Váš termín mám ještě volný, pokud by se Vám líbil můj styl, napište mi a můžeme se domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa928 Dobrý den Markéto, Váš termín mám prozatím volný a rád nafotografuji Váš svatební den. Více info, vč. ukázek mé práce naleznete na mém profilu popř. webových stránkách. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Moc Vám všem děkuji za nabídky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa928 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Focení svateb je naší vášní, proto i z Vašeho svatebního dne uděláme ten nejkrásnější den ve Vašem životě. Máme mnoholeté zkušenosti, praxi a především chuť nabídnout Vám to nejlepší. Vyberte si z námi nabízených balíčků na AZ-fotosluzby.eu, který Vám nejvíce sedne, nebo si prostřednictvím balíčku Individual podle Vašeho rozpočtu nastavte přesně takové služby, které Vám budou nejvíce vyhovovat. Zachytíme to nejkrásnější a vytvoříme vzpomínky na celý život!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda i já nabídnu své fotografické služby. Pokud by Vás má práce zaujala, neváhejte mě kontaktovat. Těším se na případné setkání. Michaela Kejdušová :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v termínu Vaší svatby máme volno a rádi Vám svatbu nafotíme. Pokud Vás naše práce zaujme kontatujte nás prosím pro bližší informace. Hezký den, Veronika a Martin .
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?