Svatební fotograf, 7.9.2019, Most

Dobrý den, poptávám svatebního fotografa na termín 7.9.2019 v Mostě. Prosím posílejte nabídky i s ceníkem, děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš ​
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
@domi_v Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své fotografické služby. Ve zprávě Vám zasílám ceník a podrobnosti. Na mém webu naleznete další podrobnosti a fotografie. Děkuji, přeji hezký den. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín. :) Informace naleznete na mém webu. Hezký den, Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den rádi vyfotíme:) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji pěkný den, velice ráda Vaši svatbu nafotím, v tomto termínu mám volno. Pokud by jste měli zájem, mrkněte na moje webové stránky pro více informací. Není problém se na čemkoliv domluvit. Jsem schopna zajistit též služby kameramana a vizážistky ;-) . Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, my bychom za Vámi moc rádi přijeli do Mostu. :-) Nabídku jsem Vám poslala ve zprávě. Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc ráda Vám nafotím Vaši svatbu :) Napište mi a na všem se můžeme domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud by Vás má práce oslovila, rád Vám budu k dispozici :) Děkuji a přeji hezký den a Nový rok 2019, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a pokud Vás má práce zaujme, mohu Vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby má práce a nabídka zaujala, moc rád se o focení postarám, termín zatím volný :-). Mrkněte na můj web. Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám nafotím svatbu, pokud se Vám moje portfolio líbí, napište a můžeme se domluvit, klidně se podívejte i na webové stránky. :) S pozdravem Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Moji podrobnější nabídku najdete ve zprávách. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď vás budem mocť sprevádzať vaším svadobným dňom a dokumentovať vaše jedinečné chvíle. Moje fotografické práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Cena za celodenné fotenie je 8 tis., kratšie fotenie po dohode. Prajem pekný deň. Tomáš
Odpovědět
Dobry vecer, doporučuji talentovanou Terezu Bicakovou z Ústí nad Labem :-) stačí se mrknout na její fb nebo si ji vygooglit. Je to skvělá mladá holcina. Podívejte se na moje fotky albu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@domi_v Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu. S pozdravem David Lidmila
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?