Svatební fotograf 6.8.2016 Praha ?

Ahoj, sháníme dobrého fotografa za přijatelnou cenu v Praze, můžete nám prosím někoho doporučit? Svatba je 6.8. ve Viniční usedlosti Kotlářka na Praze 5. Předem děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vyfotím. Posílám SZ. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Hezký den nevěsto, termín mám volný a ráda bych Vám svatbu nafotografovala. Ceník a kontakt zasílám zprávou :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, kdyby Vás zaujala moje práce, moc rád Vám nabídnu své služby ;) Více info Vám zasílám do sz. Vráťa Jenšík
Odpovědět
http://www.martinsasek.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám nafotím Váš velký den. Moje plné portfolio najdete na mém webu.. Ozvěte se mi ideálně zde ve zprávě, další kontakty jsou případně na webu. Krásný den přeji!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vám nabídneme naše služby a budeme součástí vašeho svatebního dne :). S pozdravem Monika
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené a nejsou přehnaně upravené. Koukněte na můj profil, kde mám i jednoduchý ceník. Hezký den, Anna. ☺
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
@elga14 jsem k dispozici :) Poslal jsem vám zprávu. Hezký den. V.K.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
@elga14 Dobrý den, rád nafotím Vaší svatbu, termín mám volný. Nabídku jsem zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Velmi rád bych vaší svatbu nafotografoval. Projděte si, prosím, mé internetové stránky. To je důležité, fotografuji totiž svatby malinko jiným stylem - dokumentačně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství portrétů, retuší, filtrů a opakujících se fotografií. Vzpomínka je pak ale trvalejší a připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné hezké album. Mějte hezký den. S úctou Tomáš Chadim
Odpovědět
Mnohokrát všem děkuji za nabídky focení našeho svatebního dne, fotografa již máme zajištěného. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?