Svatební fotograf 6.7.2018 Yard Resort Předboj

Profilova fotka
Dobrý den, sháníme fotografa na focení naší svatby po celý den. Nevíte náhodou o někom kdo má krásné fotky a měl by ještě volno v tomto termínu? :) Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji,   Termín  Vaší  svatby mám  volný. Gratuluji k zasnoubení ☺️ Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má  práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti. Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den   Tomášek Foto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Má cena je 1000 kč za hodinu fotografování. Hezký den, Anna.
Odpovědět
Profilova fotka
@rencao Dobrý den, také se hlásím s volným termínem. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě prosím kontaktovat. Mám to do resortu kousek! Krásné místo! S pozdravem, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
@rencao Dobrý den, tak věřím, že krásné fotky nabídnout mohu a přidám k tomu i chuť udělat takové fotky, ke kterým se budete vracet i pro Vás :-). Prohlédněte a uvidíte, když to bude ono...můžeme více domluvit při setkání. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, volno mám a moc rád Vaši svatbu nafotím. Zaměřuji se hlavně na přirozenost – výstižné momentky a nenucené portréty. Fotím vždy tak, aby měl výsledek podobu smysluplného svatebního příběhu. Budu moc rád, pokud se budeme moci potkat na nezávazné předsvatební schůzce zdarma. Podrobnější nabídku i ceník Vám posílám do zprávy. Přeji příjemný den, Honza.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Váš termín mám ještě volný, pokud by se Vám líbil můj styl, stačí napsat a nějak se určitě domluvíme :) Teri
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
@rencao Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů honza
Odpovědět
Profilova fotka
@rencao Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný a rád nafotím Vaší svatbu. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením nafotit vám Vaší svatbu. S pozdravem Petra Jansová-svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, i já se dovoluji připojit se svou nabídkou - nemám krásné fotky, mám krásné klienty.:)))) Více info na webu a v případě jakéhokoliv dotazu jsem jedno ucho - nebojte se napsat.:) Márty
Odpovědět
Profilova fotka
@rencao Dobrý den, rádi nafotíme Vaši svatbu. V Předboji jsme za 5 minut :-) Nabídku posílám do SZ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný nabídku posíláme do SZ. Pár fotek z Yard resort S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud ještě sháníte fotografa, podívejte se naše webové stránky. Najdete tam veškeré informace. V případě dotazů mě prosím kontaktujte. Přeji vám krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, volno mám a moc ráda přijedu :). Víc svatebních fotek najdete u mě na webu. Pokud se budou líbit, dejte vědět :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou volného termínu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na mých stránkách Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?