Svatební fotograf 5.9.2015

Profilova fotka
Začínám být lehce zoufalá... :( Lze najít dobrého gotografa/ku, který nebude chtít za půl dne (od příprav po focení po obřadu) 12000,-?? Lokalita: Přípravy-Řečany nad Labem, obřad- zámek Kačina, takže s rozumným dojezdem ;) Děkuji za nabídky!!
Odpovědět
Profilova fotka
@michalinka11 Hezký den, my Vás máme jen kousek a naše ceny jsou, myslím, vcelku přijatelné...taková střední třída. :-) Do interní zprávy si dovoluji zaslat konkrétní nabídku a každopádně přeji pohodové přípravy svatby, držím palce, abyste našli ty nejlepší dodavatele. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, v případě zájmu jsem Vám k dispozici. Info na profilu nebo na webu...v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Termín volný, více práce a informací včetně ceníku naleznete na webu :-) S pozdravem, Vlaďka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme ještě pořád volný :) budeme moc rádi, když mrknete na naše webové stránky. Najdete na nich ukázku svatebního fotografování, ceníky a široký výběr svatebních balíčků :) Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat ke mně na stránky. Třeba Vás styl i ceník zaujmou. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2lidé) Mějte se krásně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si nabídnout své služby. Budu rád, když se na mou práci podíváte na mém profilu, případně na mém webu, kde je k dispozici i kompletní ceník. Budu se případně těšit a pěkný den. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tento termín mám zatím volno. Do Řečan nad Labem to pro mě není daleko. Budu rád, když navštívíte mé stránky a můj profil. Rád Pokud Vás má tvorba zaujme napište mi. Rád Vám odpovím na Vaše otázky. Nabídnu Vám zajímavou cenovou nabídku. Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, myslím, že se někdo určitě dříve nebo později najde :o). Fotografů je hodně. Jinak, jsem z Ostravy, ale není problém dojet, jezdívám za svatbama i do Prahy. Do zprávy Vám zašlu ceník. Posílám sem 1 foto z příprav, 1 inscenovaný portrét a jednu z obřadu :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. V uvedený termín mám volno a svatbu vám mohu nafotit i zhotovit fotky a fotoknihy. Další fotky najdete v galerii.Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na web, profil, nebo FB... Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám také zatím volný. Cenovou nabídku jsem Vám odeslal interní poštou. Hezký den. Daniel Dančevský
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásný večer, posílám interní zprávičku. Mějte se moc hezky. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také jsem Vám k dispozici ;) Vráťa :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, myslím, že lze...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín máme volný S pozdravem David & Klaudie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ukázky mé práce včetně ceníku na webu.
Odpovědět
My máme dojednanou super fotografku. Nádherně fotí, tak zkuste napsat jí. Je to Renata Jandová a je z Pardubic. Mám je dobrou zkušenost. Je opravdu strašně šikovná.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, přidávám i svou ukázku profesionální práce... s pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín svatebního dne máme volný, pokud se vám naše tvorba bude líbit, rádi váš den "D" zdokumentujeme. Působíme v Mladé Boleslavi a v České Lípě. Ceník na webu. Přejeme krásné dny Lenka a Radek Baštovi
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?