Svatební fotograf - 5.5.2017 Praha

Hledám svatebního fotografa na 5.5.2017 v Praze, můžete mi prosím někoho šikovného doporučit?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Rádi budeme s Vámi v den "D" když se Vám naše fotografie budou líbit a ceník bude dle Vás odpovídat rozpočtu co máte k dispozici. Fotografie a vše ostatní naleznete na našich stránkách. Přejeme dobrou noc. S pozdravem Lukáš & Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout své služby. Rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, zaslal jsem Vam interni postu. Budeme se tesit na odpoved. S pozdravem, Michal Kroupa, KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by Vás moje fotografie zaujaly, ráda dorazím :-). Posílám na ukázku pár fotek a ceník do zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který najedete na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak se stačí ozvat. :) Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@verousekjin Přeji prima den, máme termín volný a bydlíme u Prahy, tak Vám rádi naše fotografické služby nabídneme. :-) Jmenujeme se Renard Production a fotíme ve dvou. Konkrétní hodiny práce nepočítáme, dodáváme 300 upravených fotografií...a snad s námi není úplně nuda. :-) Do interní zprávy zasílám víc informací včetně ceny, a pokud by se Vám naše práce líbila, můžeme zajít třeba na kafe. :-) - Pavlína
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé služby, portfólio a vše podstatné najdete u mě na webových stránkách. S pozdravem Míra Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám také Váš termín zatím volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se :) R.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, místo doporučení přikládám několik fotografií a více informací do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si vám nabídnout své služby. Všechny informace a portfolio najdete na webu. Pokud vás má práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Přeji krásný den Markéta
Odpovědět
paní Šebestová :-) je milá a domlouvá se na všem dopředu, ne že přijede na svatbu a vidíte se poprvé a je přímo z Prahy tak by odpadlo dopravné. svatebnifoto.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Koukněte, prosím, na mých stránkách (viz. odkaz níže) na videoukázku, jak vypadá výsledné tištěné album. Pečlivě si jej, prosím, prohlédněte. V tom albu je vše a pokud Vás "chytne", pak jsem Váš. Ale pozor! Svatbu fotografuji trochu jinak, než je dnes běžné. Fotografuji ji jako dokument, ale právě to by Vás mohlo oslovit. Mějte hezký den. Tomáš p.s. Jsem z Prahy.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, i já se připojuji s nabídkou. Jsem z Prahy a termín mám volný. Více o mě najdete na mém webu, reference na profilu zde na beremese.cz. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se stanu vaší svatební fotografkou. Mějte se fajn, ZeZu
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?