Svatební fotograf 29.7.2016

Sháním fotografu na svatbu 29.7.2016 na zámku Hluboká nad Vltavou. Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád přijedu. Posílám SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nafotím Vaší svatbu. Váš termín mám ještě volný. Bydlím skoro v Hluboké a za dopravu nic nebudu chtít. Cena jé není vysoka. Podívejte se na moje fotky na profilu nebo na stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Termín mám prozatím neobsazený. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf a kameraman (2 lidé) a automat na focení s rychlým tiskem Fotobot. Pokud vás styl zaujme, můžeme se srazit na nezávazné předsvatební schůzce, vše probereme a pokud se dohodneme, sepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních fotografií, aby to na svatbě nebyl takový šok. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den :-), posílám další informace do pošty...
Odpovědět
Profilova fotka
Naše milovaná Hluboká <3 Nejen, že tu pracujeme velmi často, ale sami jsme zde brali :-) Váš termín máme volný, zasílám Vám nabídku do zprávy, Hlubokou máme kousek :-) V ukázkách je svatba z minulého týdne na Hluboké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád Vám nabídnu své služby, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Mám to od Vás kousek ;) Více info posílám do sz. Přeji krásný den S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, termín mám volný a Hlubokou nenám daleko. Ráda bych Vám svatbu vyfotografovala. Zasílám Vám bližší info do SZ :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a velice rád Váš den nafotím. Jsem sice z Brna, ale nemusíte se bát - cestovné nyní neúčtuji :) Nabídku zasílám zprávou.
Odpovědět
Profilova fotka
@svecovaveru Dobrý den, rád nafotím Vaší svatbu, termín 29. července mám volný. Nabídku jsem Vám zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já se připojuji s nabídkou. Termín mám volný. Doprava v ceně ;-) Více posílám také do zpráv. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám přijedu Váš velký den nafotit. Moje plné portfolio najdete na mém webu: andreanogova,photo.. Cena se samozřejmě pohybuje podle toho, na jakém rozsahu služeb bychom se domluvili. Ozvěte se mi ideálně zde ve zprávě. Krásný večer přeji!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň. Veľmi rada prídem nafotit Vašu svadbu,v tak nádhernom prostredí :-) viac info nájdete buď tu v mojom profile alebo na mojej stranke Na vyžiadanie Vám zaslem cenník,cena za dopravu je zahrnutá v cenových balíčkoch. Pekny deň želám Terez
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a mohu Vám být k dispozici :) Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené a nejsou přehnaně upravené. Koukněte na můj profil, kde mám i jednoduchý ceník. Hezký den, Anna. ☺
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnou volný termín...bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a velice rád vaši svatbu nafotografuji. Projděte si, prosím, mé internetové stránky. To je důležité, fotografuji totiž svatby malinko jiným stylem - dokumentačně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství portrétů, retuší, filtrů a opakujících se fotografií. Vzpomínka je pak ale trvalejší a připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné hezké album. Mám zaváděcí cenu pro mou první komerční sezónu 2016. Mějte hezký den. S úctou Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě volno...:)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?