Svatební fotograf, 28.9.2019, okolí Prahy

HLEDÁM SVATEBNÍHO FOTOGRAFA, KTERÝ ZACHYTÍ OKAMŽIKY PRO NÁS VÝZNAMNÉHO DNE:) V PŘÍPADĚ, ŽE V TENTO DEN NEFOTÍTE NA JINÉ SVATBĚ PROSÍM O ZASLÁNÍ VAŠEHO PORTFOLIA A PŘIPOJENÍ CENOVÉ NABÍDKY:) PŘEDEM DĚKUJI A BUDU SE TĚŠIT NA ZPRÁVY. HEZKÝ DEN VŠEM
Odpovědět
Profilova fotka
Moc gratuluji k zasnoubení!! Velmi ráda vám váš velký den vyfotím, podzimní svatby se mi líbí ze všech snad nejvíc :) Více informací Vám již napíši do zprávy, pěkný den, Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @petra_kaa, zkuste nám říci více o své svatbě. Např. kde se bude odehrávat, jaké je vaše představa svatebního dne atd. :) S přání pěkného dne Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a portfolio spolu s ceníkem najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@petra_kaa Hezký den, odkud jste? Aktuálně fotím pouze okolo Ostravy.
Odpovědět
@huwik svatba se uskutecni kousek za Prahou. I tak Vam dekuji za reakci
Odpovědět
@marpefoto dekuji Vam za reakci, rada se na Vase portfolio podivam a v pripade zajmu se na Vas obratim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem fotografka přímo z Prahy. Moc ráda Vám nabídnu svoje služby. Ukázky fotografií včetně ceníku najdete na mém webu :) V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Budu se těšit. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme :) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný. Koukněte na moje webové stránky a v případě zájmu určitě se ozvěte. Budu se těšit. Hezký večer .) Cena je dohodou, ale pohybuje se kolem 10 000Kč za celý den na svatbě. Hezký večer. S pozdravem Anželika
Odpovědět
Profilova fotka
@petra_kaa Dobrý den Petro, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný :-). Kdyby se má práce zalíbila, určitě se ozvěte a něco vymyslíme! Ceny bývají nejčastěji okolo 15 000 Kč, přesněji dle konkrétní domluvy. Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď vás budem mocť sprevádzať vaším svadobným dňom a dokumentovať vaše jedinečné chvíle. Moje fotografické práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Cena za celodenné fotenie je 8 tis., kratšie fotenie po dohode. Prajem pekný deň. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
krásný den, ráda vám svatební den nafotím, termín mám volný. 5 hodinový balíček, který je nejžádanější, vychází na 10tis. V ceně jsou všechny nafocené fotky na DVD v max.rozlišení. Nabízím i 2-3 hodinovku za 5tis a8 hodinovku za 15tis. Kde plánujete mít obřad?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?