Svatební fotograf 24.8.2019

Ahoj, dobrý den, Budu se vdávat 24.8. 2019 ve Vyškově a sháním nápaditého fotografa/ku. Neznáte nějakého, který by měl volno. Děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelamm1986 Zdravím Vás nevěsto, mohu Vám být k dispozici. Děkuji a hezké dny Jarda Jelínek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se hlasím :) Info naleznete na webu a jakékoliv otázky ráda zodpovím :) Hezký den Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci :-) Hezky den
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelamm1986 Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a mám to k Vám kousek.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, portfolio najdete na webu, pokud se vám práce bude líbit, ozvěte se.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda Vám svatbu nafotografuji, styl mám momentkový, nenucený:) Více informací najdete na mém webu. Zdravím, Šárka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, velmi ráda Vám svatbu nafotím.
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný, bydlím nedaleko a pokud se Vám bude moje práce líbit, rád Vaši svatbu nafotím. Více informací zasílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný :) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád svatbu nafotím. Veškere info o mě naleznete na mém webu. Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme volný, jsme sice z Prahy, ale to není tak daleko. Pokud stále hledáte fotografa, budeme rádi, pokud do vašeho výběru zahrnete i naše portfolio, které naleznete na našich webových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla volný termín na focení svatby. Moje fotky najdete kliknutím na profil nebo na web pod příspěvkem. Jsem komunikativní a na svatbách se snažím maximálně zapadnout a zachytit realitu a emoce. Samozřejmě ale nepřijdete ani o párové focení podle vašeho přání. Jako výchozí bod pro Moravu mám Olomouc a tedy ani cena s dopravou nepřesáhne rozumný rozpočet. Ceny i vše ostatní najdete na profilu i na webu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Michaelo a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Míru mojí nápaditosti můžete prozkumat zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?