Svatební fotograf 18.6.2016 poblíž Hranic na Moravě ???

Profilova fotka
Dobrý den, hledám svatebního fotografa/fotografku na svatbu 18.6.2016 blízko Hranic na Moravě. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja jsem z Hranic na Morave a stale jsem tenhle den volna :) rada bych Vam nabidla sve sluzby. 10let jsem fotila v Anglii a letos prvni sezonu v Ceske republice. Budu rada, kdyz se mrknete na me webovky a date vedet. Cena celodenniho foceni je 9tis Kc. Pekny vecer Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Pokud by Vás moje práce zaujala (více na FB a webu), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer! Váš termín mám zatím volný, proto Vám nabízím své služby. Fotit svatby jezdím po celé ČR. Na mých stránkách najdete jak celé nafocené svatby, tak nabídku s cenami. Přeji příjemné vybírání. Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Rád Vám nafotím Váš den :-) Podívejte se na náš web. Nabízíme i fotokoutek :-) Spolupracujeme jako i tým foto + video. Pište nebo volejte, ať máte vzpomínk
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?