Svatební fotograf 10.9.2016 na Pálavě?

Profilova fotka
Dobrý den, sháníme svatebního fotografa na svatbu, která se bude konat na Pálavě v Horních Věstonicích. Obřad od 10ti hod, ve stejné vesnici i hostina a svatební večírek ve sklípku. Rozpočet máme do 10 000 Kč. Děkujeme za nabídky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte se na mé stránky a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat, cenu píší sz :) Pěkný den přeji, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín na Váš den D. Více info na FB, nebo webu. Hodně štěstí... Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Máte zprávu. :)
Odpovědět
Jeee a kde se tam berete? My budeme mit svatbu ve vestonicich 3.9. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku máte ve zprávě.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a velice rád vaši svatbu nafotografuji. Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Projděte si, prosím, mé internetové stránky. Fotografuji svatby malinko jiným stylem, než je dnes běžné - dokumentárně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství opakujících se portrétů, retuší, filtrů a přebarvených fotografií. Ctím čistou fotografii. Záznam atmosféry svatby pak dostává trvalý a nefalešný charakter. Připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné album. Prohlédněte si také video umístěné na mém profilu. Získáte tak představu, jak album vypadá. Detaily a referenční alba na mém webu. Mějte hezký den. Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, tento termín máme zatím volný. Rádi vaši svatbu vyfotografujeme. Mrkněte se na naše webovky, navíc si můžete sestavit cenu zcela sama dle vašich představ.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?