Svatební fotograf 1.4. 2017 Jižní Čechy

Dobrý den, sháním fotografa na svatbu 1.4. 2017 v Jindřichově Hradci. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Rádi Vám nabídneme naše služby, když se Vám naše fotky zalíbí. Ceník a další potřebné informace najdete na našich stránkách. S pozdravem Lukáš & Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš termín zatím ještě volný. Jsem z Jižních čech Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@pampeliska14 Přeji prima den, termín vaší svatby máme volný a v jižních Čechách jsme pečení vaření - a máme to tam moc rádi. :-) Jmenujeme se Renard Production, fotíme ve dvou celý den, konkrétní hodiny práce nepočítáme a celkem odevzdáváme minimálně 300 upravených fotografií. Do interní zprávy vám posílám kompletní nabídku včetně ceny, a pokud by se vám naše práce líbila, můžeme klidně zajít na kafe a domluvit se. A přejeme krásný zbytek svátků! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný. :) Na svatby jezdíme fotit ve dvou, takže máte zachycení všech okamžiků pojištěno. Z celodenního focení odevzdáváme cca 450–550 fotografií. Fotíme až 16 hodin (bez příplatku). Na naši práci, ceník a reference se můžete kouknout na webu. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který najdete na mé stránce. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš svatební termín mám volný. S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@pampeliska14 Dobrý den, rád bych Vám nabídl mé fotografické služby. Budu rád, když se podíváte na moji tvorbu a webové prohlížeče. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S úctou Vojtěch Podstavek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou volného termínu. Posílám i sz. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?