Svatební fotoalbum. Jaký typ si vybrat?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj všem. Právě jsme dostali od fotografa něco přes 100 fotek z naší svatby o velikosti 13x18cm. Nevíme pro jaký typ fotoalba se rozhodnout. Jestli klasické růžky / lepící čtverečky pod fotky / a nebo tu přilnavou folii co se dává přes fotky. Také nevíme kde koupit v Brně. Doporučte prosím něco. Děkujeme moc. Tom & Karla
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@cherokee86 @marcipanka.k Jsem odChrudimi,ale koukala jsem,že maj i webovky,tak tam juknu
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
Ahoj doporučila bych ti něco jako je tady: http://www.fajneapekne.cz/svatebni-fo... Určitě bych taky šla do klasiky. Sice je teď skoro rarita mít doma vytištené fotky, ale nikdy nevíš kdy budeš mít chuť na trochu toho sentimentu. Nebo album ukázat u známých atd. Ono to opravdu vypadá jinak, když přineseš krásné načančané album, než když zacvakneš flash disk do notebooku ;-) Normálně mám ráda to lepící album, ale fotky ze svatby...ty bych šupla raději pod folii. Přijdou mi takové vzácnější, nechtěla bych na nich vidět otisky prstů. A takový malý potomci si při prohlížení pozor dávat nebudou:) papa
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, pokud se Vám podaří v dnešní době najít kvalitní album, dejte mi prosím vědět. 12 let fotím a z toho 10 let dělám, dělal jsem... klasické alba. Prošel jsem xy značek a jako jediné použitelné v přijatelné ceně se mi jevilo Henzo GranCara. Bohužel i oni se už zkazili:( Teď raději dělám fotoknihy. Ne ty, co znáte z labu, ale ze skutečných fotek. Pokud nenajdete žádně album dle Vaší představy, koukněte i na mé stránky na fotoknihy Mrosconi:) Díky.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 letech
Profilova fotka
Ahoj, mame velky vyber krasnych rucne delanych fotoalb, umime i razbu inicialu atd: https://www.polagraph.cz/kategorie-pr... delame ty alba na fotoruzky, protoze je to univerzalnejsi a taky to neni pres fotku, nekazi ji to )
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?