Svatební foto a video, 29.6.2019 u Dobříše

Poptáváme kombinaci foto&video na náš svatební den, 29.6.2019 u Dobříše (středočeský kraj). Budeme rádi za osobní zkušenosti, ideálně, aby byl fotograf sám od sebe nápaditý, abychom nemuseli vymýšlet my jak si stoupnout, atd. :-) Předem díky!
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem pro každou novou věc a nápad a v tomto termínu jsem volná a z Prahy :) Kdyby jste měli zájem, mrkněte na mé portfolio a ozvěte se, bude mi ctí! :)) Přeji krásný den, Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, i já bych se rád připojil se svou nabídkou služeb.:) Více informací naleznete na mém profilu a nejnovější svatby u ně na webu. Mějte se a smějte se.:)) Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabízíme foto a i video. Rádi Vám poradíme s pózováním. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_n Dobrý den, rádi Vám svatbu nafotíme. :-) Bližší informace posílám v soukromé zprávě. Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_n Dobrý den, rád Vám natočím svatební den a kolega nafotí, info posílám do Vaší pošty, zdraví Bajer video
Odpovědět
Děkujeme všem za nabídky! Už jsme sehnali fotografa i kameramana. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď vás budem mocť sprevádzať vaším svadobným dňom a dokumentovať vaše jedinečné chvíle. Moje fotografické práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Cena za celodenné fotenie je 8 tis., kratšie fotenie po dohode. Prajem pekný deň. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, klidně vám natočím u toho i krátké video, ale určitě při tom nelze zachytit všechny momenty v obou variantách. váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?