Svatba 21.5.2015?

Sháním fotografa na 21.5.2015 svatba jen se svědky focení cca 2-3 hodiny. Svatba se uskuteční v Brandýse nad Labem. Prosím o cenové nabídky ? Děkuji Jožová Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, dovolte mi nabídnout mé fotografické služby a zaznamenat váš svatební den...fotografka Petra Jansová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín svatebního dne máme volný, pokud se vám naše tvorba bude líbit, rádi váš den "D" zdokumentujeme. Ceník na webu. Přejeme krásné dny Lenka a Radek Baštovi.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den. Dovoluji si nabídnout své služby. Bližší info na mém profilu. Na mém webu včetně aktuálního ceníku. Díky za zájem a krásný den. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Svatební foto Vám rád udělám. Fotografie a ceník najdete na mém webu. Přeji hezký den. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den přeji, pokud by Vás zaujala naše tvorba, kterou prezentujeme na svých stránkách - případně zde na našem profilu, budeme rádi, pokud se nám ozvete.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný a kratší doba focení nám nevadí. Veškeré informace o svatebních foto-balíčcích, jejich obsahu a ceně jsou uvedeny na našich stránkách. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Pokud by se Vám náš styl focení líbil (více najdete na našem facebooku), ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Poslala jsem vám interní poštu. Pěkný den. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajozova Hezký den, Brandýs máme kousek a rádi tak dorazíme. :-) Do interní zprávy si dovoluji zaslat konkrétní cenovou nabídku a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Petro, posílám Vám interní zprávičku. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídka v interní poště. Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, připojuji se také k nabídkám. Nabízím hlavně tvůrčí přístup k portrétování a reportážní styl focení obřadu aj. (žádné zavázení a hopsání všude kolem :-) ) Do zprávy Vám zašlu ceník. Mariana
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásný den, takto krátké focení také nabízíme a máme Váš termín zatím volný. V případě, že Vás naše práce zaujme, neváhejte nás kontaktovat. Z Mladé Boleslavi to k Vám mám kousíček. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám bude naše práce líbit, neváhejte nás kontaktovat :) Ceník najdete na našem profilu nebo webových stránkách. David a Klaudie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, i já se ráda připojím s nabídkou. Termín mám volný. Více informací a fotografií najdete u mě na webu. Interní zprávičkou vám zasílám nabídku ;-) Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Dovolím si také nabídnout své služby. Reference od manželů najdete na mém profilu, nebo na FB stránkách. Termín mám zatím volný, třeba Vás můj styl a ceník, obojí na stránkách zde pod čarou osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby. Ceny a další fotografie naleznete na mém webu. Hezký den René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termínek mám volný a cena by byla 5000KČ. Více info zde u mě na profilu. Přeji krásný den Michaela Z.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, ukázky mé práce na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den :-), také jsem k dipozici
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Brandýs je kousek, neúčtoval bych si cestovné. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?