Menu Forum

Svatba 21.1.2017 Opava

22. zář 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
dzimofuk
Registroval se 3. srpna 2016 na beremese.cz. Přidal 1 příspěvek. Region Opava.
  • Svatba byla 21. ledna 2017
fotoportrét
fotoportrét
dzimofuk
Registroval se 3. srpna 2016 na beremese.cz. Přidal 1 příspěvek. Region Opava.
  • Svatba byla 21. ledna 2017
 Ahoj,

nabidnete cenu ci tip na fotografa na 21.1.2017 v Opave? Jedna se nam o celodenni foceni (10. - 12. hodin)
Diky
3. srp 2016 ve 21:15  •  Svatba byla v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
dvakratanocz (31 r.)
Lukáš Alexander - DvakratANO.cz
Lukáš Alexander PRO

Foto a video - Region Brno
9
fotoportrét
fotoportrét
dvakratanocz (31 r.)
Lukáš Alexander PRO

9
 Velice rádi nabídneme své služby. Cena, fotky a další informace najdete na našem webu.

Hezký večer,
Lukáš & Martin
3. srp 2016 ve 21:18  •  www.dvakratano.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Pěkný den,

tento termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat.

Budu se těšit
Lukáš
3. srp 2016 ve 21:24  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
4

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

4

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer,

připojuji ukázku práce a informace do soukromé zprávy.

Standa Matouš
3. srp 2016 ve 21:45  •  standamat-photography.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tamaraad
9
Registrovala se 13. prosince 2012 na beremese.cz. Přidala 464 příspěvků. Má 9 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 3. května 2014
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
tamaraad
9
Registrovala se 13. prosince 2012 na beremese.cz. Přidala 464 příspěvků. Má 9 přátel. Region Brno.
    Region Brno
 @standamat to zrovna lednové focení není emoticon
3. srp 2016 ve 21:49  •  Svatba byla v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (32 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (32 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer,

také hlásím volný termín. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu - kde je i ceník a další info), ozvěte se pro cenovou kalkulaci - na mimosezónní svatby poskytuji individuální ceny.

Filip M.
3. srp 2016 ve 21:50  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

4

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

4

(Před 1 rokem)

@tamaraad že by se to někde popletlo...? reaguji na poptávku Svatba 21.1.2017 Opava....což mi jako lednové přijde emoticon. Tak snad to dorazí kam má.

Standa
3. srp 2016 ve 21:55  •  standamat-photography.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tamaraad
9
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
tamaraad
9
    Region Brno
 @standamat Stando, fotky máš moc pěkné, ale lednově opravdu nevypadají emoticon
3. srp 2016 ve 21:58  •  Svatba byla v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dvakratanocz (31 r.)
Lukáš Alexander PRO

9
fotoportrét
fotoportrét
dvakratanocz (31 r.)
Lukáš Alexander PRO

9
 @tamaraad Pan @standamat taky nepíše, že se jedná o ukázky "lednové" práce emoticon))
3. srp 2016 ve 22:11  •  www.dvakratano.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (45 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

Foto a video - Region Praha
21

“Ráno na 2 denní svatbu 📷”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (45 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

21

“Ráno na 2 denní svatbu 📷”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den @dzimofuk,
máte zprávu. Pavel
3. srp 2016 ve 22:14  •  www.paveldufek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 2 lety)

Dobrý den,
koukněte i k nám na web.

Zimní fotografie rádi ukážeme (například celou jednu odevzdanou svatbu) na nezávazné osobní schůzce.

Hezký den

Martin Hnátek | MarLin Photo
3. srp 2016 ve 22:20  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

48

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

48

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 2 lety)

Dobrý den,
termín je k dispozici. Fotil jsem i zimní svatby, jak zjistíte na mém webu. Pokud budete mít zájem, tak se budu těšit na spolupráci. S pozdravem Michal
3. srp 2016 ve 22:24  •  www.michalkrusbersky.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (31 r.)
78
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 644 příspěvků, 12 alb a 12 inzerátů. Má 17 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (31 r.)
78
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 644 příspěvků, 12 alb a 12 inzerátů. Má 17 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Určitě doporučuji Michala Krusberského. Fotil nám svatbu a pak proběhla ještě další tři focení a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Více fotek ze svatby najdete u mě na profilu ;)
4. srp 2016 v 06:07  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
15

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

15

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, jsem Vám k dispozici, do Opavy to mám kousek emoticon
4. srp 2016 v 09:07  •  www.mafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tamaraad
9
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
tamaraad
9
    Region Brno
 @dvakratanocz nezpochybňovala jsem práci pana @standamat. Jen v letním slunci a v květech rozvilých jsou většinou fotky krásné. V lednu pošmourném je to o schopnostech fotografa emoticon
4. srp 2016 v 17:51  •  Svatba byla v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tamaraad
9
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
tamaraad
9
    Region Brno
 @tedrezka Nádhera emoticon
4. srp 2016 v 17:51  •  Svatba byla v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dvakratanocz (31 r.)
Lukáš Alexander PRO

9
fotoportrét
fotoportrét
dvakratanocz (31 r.)
Lukáš Alexander PRO

9
 Vždy je to o schopnostech fotografa (a techniky) + špetka náhody. No a pak taky o tom, jak se kdo prezentuje a jak se komu co líbí emoticon Tak jako tak, budu rád, když zde přibudou další a další nabídky, jelikož se se zadavatelem znám, tak budu rád, když bude mít opravdu na výběr emoticon

Hezký večer, Lukáš
4. srp 2016 ve 23:29  •  www.dvakratano.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrnoxnovak (26 r.)
PETR NOX NOVÁK - svatební foto & video
Petr Novák PRO

21

“Můj tým, moje ♥ doporučuju ke sledování: https://www.facebook.com/perkypugweddings”
(Před 6 dny)

fotoportrét
fotoportrét
petrnoxnovak (26 r.)
PETR NOX NOVÁK - svatební foto & video
Petr Novák PRO

21

“Můj tým, moje ♥ doporučuju ke sledování: https://www.facebook.com/perkypugweddings”
(Před 6 dny)

Rád se hlásím taky, tohle chci fotit! emoticon

mějte se skvěle,
Petr
5. srp 2016 v 00:57  •  www.noxphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janzeman (39 r.)
Svatební fotograf Jan Zeman
Jan Zeman PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
janzeman (39 r.)
Svatební fotograf Jan Zeman
Jan Zeman PRO

1
 Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu.

Jan Zeman
5. srp 2016 v 11:08  •  svatbyzeman.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deejaywolf84 (33 r.)
Jan Vlček
Jan Vlček PRO

26
fotoportrét
fotoportrét
deejaywolf84 (33 r.)
Jan Vlček
Jan Vlček PRO

26
 Dobrý den,
také bych rád nabídl své služby.
5. srp 2016 ve 14:49  •  vlcekjan.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
8. srp 2016 ve 22:16 • pemasmart
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

31

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

31

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 2 lety)

Dobrý den,
nevím, zda už nemáte vybráno, každopádně si dovolím také nabídnout své služby. Jsem z Ostravy, takže do Opavy to mám blízko. V zimě navíc nabízím 20% slevu oproti sezónním cenám. Cenovou nabídku Vám pošlu do zprávy a přikládám pár fotek na ukázku právě z okolí Opavy emoticon

Mariana Ryšavá
9. srp 2016 ve 22:44  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomaschadim (42 r.)
BcA. Tomáš Chadim - dokumentární svatební fotograf
BcA. Tomáš Chadim PRO

4

“Jak vypadá takové album, pokud se fotografuje dokumentárně a nearanžuje se. Chce to pohotové oko, ale výsledek je autentický a přirozený... https://www.youtube.com/watch?v=VugmkIAEUHc”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
tomaschadim (42 r.)
BcA. Tomáš Chadim - dokumentární svatební fotograf
BcA. Tomáš Chadim PRO

4

“Jak vypadá takové album, pokud se fotografuje dokumentárně a nearanžuje se. Chce to pohotové oko, ale výsledek je autentický a přirozený... https://www.youtube.com/watch?v=VugmkIAEUHc”
(Před 8 měsíci)

NEARANŽUJI, DOKUMENTUJI!

Dobrý den.
Jako vystudovaný fotograf neuznávám dnešní kýčovitý styl svatební fotografie a nabízím alternativu, ...
Ctím čistou fotografii. Záznam atmosféry svatby pak dostává trvalý a nefalešný charakter.

Připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné album.

Detaily a referenční alba na mém webu.
Tomáš Chadim
10. srp 2016 v 09:53  •  www.tomaschadim-weddings.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monika_tomas
Monika & Tomáš - foto a scrapbook
Tomáš Auer PRO

Foto a video - Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
monika_tomas
Tomáš Auer PRO

Foto a video - Region Znojmo
 Dobrý večer,

termín máme volný. Svatební den fotíme tak, abyste nedostali jen směs fotografií, ale aby to byl vybraný příběh z vašeho krásného dne. Více informací najdete na našich stránkách a pokud se domluvíme, naše představy sladíme na předsvatební schůzce, kde najdeme i volný termín na předsvatební focení, které je v ceně.

1. zář 2016 ve 21:31  •  monikatomas.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
19. zář 2016 ve 20:56 • mariefritzova
fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (40 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

3

“STAČÍ VÁM JEN MÁLO FOTEK? Je to na vás, každopádně na pracnost to má vliv jen z pohledu zpracování. Pokud chce fotograf dosáhnout co nejlepšího výsledku, tak vždy musí jít do toho naplno tak, abyste vy pak vybrali těch vašich TOP 200 fotek. Hlavně kvalitní reportáží neuvěřitelně narůstá počet snímků, proto z celého dne předáváme běžně kolem 1000 ks zpracovaných”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (40 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

3

“STAČÍ VÁM JEN MÁLO FOTEK? Je to na vás, každopádně na pracnost to má vliv jen z pohledu zpracování. Pokud chce fotograf dosáhnout co nejlepšího výsledku, tak vždy musí jít do toho naplno tak, abyste vy pak vybrali těch vašich TOP 200 fotek. Hlavně kvalitní reportáží neuvěřitelně narůstá počet snímků, proto z celého dne předáváme běžně kolem 1000 ks zpracovaných”
(Před 3 měsíci)

Dobrý den, zimní svatba může mít spoustu výhod. Rádi vám svatbu, jako manželská dvojice - tým AMAKA nafotíme + je tu možnost i romantického video klipu v případě zájmu. Hezký den a dobrou volbu.
20. zář 2016 v 06:51  •  www.svatebni-fotos.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

15
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

15
 Dobrý večer,

mám také Váš termín zatím volný, kdyby Vás zaujala moje práce.

Vratislav Jenšík
22. zář 2016 ve 21:33  •  www.vratislavjensik.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
malinaphoto (28 r.)
Víťa Malina - fotograf
Vítězslav Malina PRO

41

“Jen drobnej tip. Jestli někdo chystáte svatbu v zimě, a máte třeba fotografa co v zimě moc nefotí, ať už profík nebo kamarád. Zeptejte se ho jestli má dva foťáky, jeden na ven do mrazu, druhý dovnitř... ať nemusí pak překvapeně řešit zamlžování ve dveřích ;)”
(Před 2 dny)

fotoportrét
fotoportrét
malinaphoto (28 r.)
Víťa Malina - fotograf
Vítězslav Malina PRO

41

“Jen drobnej tip. Jestli někdo chystáte svatbu v zimě, a máte třeba fotografa co v zimě moc nefotí, ať už profík nebo kamarád. Zeptejte se ho jestli má dva foťáky, jeden na ven do mrazu, druhý dovnitř... ať nemusí pak překvapeně řešit zamlžování ve dveřích ;)”
(Před 2 dny)

Já bych si zimní focení taky klidně zopakoval emoticon Asi by šlo vymyslet i to, že bysme spolu s @petrnoxnovak přijeli společně, ať v zimě fotíme ve dvou a všechno si víc pohlídáme (s ohledem na techniku, přírodu, náhody atd.)
22. zář 2016 ve 22:08  •  www.malinaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí