Svatba 21.1.2017 Opava

Ahoj, nabidnete cenu ci tip na fotografa na 21.1.2017 v Opave? Jedna se nam o celodenni foceni (10. - 12. hodin) Diky
Odpovědět
Profilova fotka
Velice rádi nabídneme své služby. Cena, fotky a další informace najdete na našem webu. Hezký večer, Lukáš & Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, připojuji ukázku práce a informace do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
@standamat to zrovna lednové focení není :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také hlásím volný termín. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu - kde je i ceník a další info), ozvěte se pro cenovou kalkulaci - na mimosezónní svatby poskytuji individuální ceny. Filip M.
Odpovědět
Profilova fotka
@tamaraad že by se to někde popletlo...? reaguji na poptávku Svatba 21.1.2017 Opava....což mi jako lednové přijde :-). Tak snad to dorazí kam má. Standa
Odpovědět
@standamat Stando, fotky máš moc pěkné, ale lednově opravdu nevypadají :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tamaraad Pan @standamat taky nepíše, že se jedná o ukázky "lednové" práce :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @dzimofuk, máte zprávu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i k nám na web. Zimní fotografie rádi ukážeme (například celou jednu odevzdanou svatbu) na nezávazné osobní schůzce. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín je k dispozici. Fotil jsem i zimní svatby, jak zjistíte na mém webu. Pokud budete mít zájem, tak se budu těšit na spolupráci. S pozdravem Michal
Odpovědět
Určitě doporučuji Michala Krusberského. Fotil nám svatbu a pak proběhla ještě další tři focení a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Více fotek ze svatby najdete u mě na profilu ;)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici, do Opavy to mám kousek :-)
Odpovědět
@dvakratanocz nezpochybňovala jsem práci pana @standamat. Jen v letním slunci a v květech rozvilých jsou většinou fotky krásné. V lednu pošmourném je to o schopnostech fotografa :-)
Odpovědět
@tedrezka Nádhera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vždy je to o schopnostech fotografa (a techniky) + špetka náhody. No a pak taky o tom, jak se kdo prezentuje a jak se komu co líbí :-) Tak jako tak, budu rád, když zde přibudou další a další nabídky, jelikož se se zadavatelem znám, tak budu rád, když bude mít opravdu na výběr :) Hezký večer, Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Rád se hlásím taky, tohle chci fotit! 8-) mějte se skvěle, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych rád nabídl své služby.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, nevím, zda už nemáte vybráno, každopádně si dovolím také nabídnout své služby. Jsem z Ostravy, takže do Opavy to mám blízko. V zimě navíc nabízím 20% slevu oproti sezónním cenám. Cenovou nabídku Vám pošlu do zprávy a přikládám pár fotek na ukázku právě z okolí Opavy :-) Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
NEARANŽUJI, DOKUMENTUJI! Dobrý den. Jako vystudovaný fotograf neuznávám dnešní kýčovitý styl svatební fotografie a nabízím alternativu, ... Ctím čistou fotografii. Záznam atmosféry svatby pak dostává trvalý a nefalešný charakter. Připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné album. Detaily a referenční alba na mém webu. Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín máme volný. Svatební den fotíme tak, abyste nedostali jen směs fotografií, ale aby to byl vybraný příběh z vašeho krásného dne. Více informací najdete na našich stránkách a pokud se domluvíme, naše představy sladíme na předsvatební schůzce, kde najdeme i volný termín na předsvatební focení, které je v ceně. Monika & Tomáš - foto a scrapbook
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, zimní svatba může mít spoustu výhod. Rádi vám svatbu, jako manželská dvojice - tým AMAKA nafotíme + je tu možnost i romantického video klipu v případě zájmu. Hezký den a dobrou volbu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám také Váš termín zatím volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych si zimní focení taky klidně zopakoval :) Asi by šlo vymyslet i to, že bysme spolu s @petrnoxnovak přijeli společně, ať v zimě fotíme ve dvou a všechno si víc pohlídáme (s ohledem na techniku, přírodu, náhody atd.)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?