Svatba 16. 7. 2022 Jihomoravský kraj

Dobrý den, ráda bych našla fotografa na focení svatby 16. 7. 2022 v Hošticích - Herolticích u Vyškova. Pokud je někdo, kdo má k sobě do dvojice i kameramana, beru všemi deseti, ale není to podmínkou 🙂 Díky za nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný, sice Vám svatbu nenafotím, ale rád Vám ji natočím a klidně dohodím i fotografa. 🙂 Pokud byste měla zájem, napište, rád podám bližší info. Mějte se krásně. Martin Jurča
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Fotíme i točíme. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný a a svatbu vám můžeme nafotit i natočit. Více informací na webu. Budu se těšit na vaši zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 16.7. máme volný. Rádi vyfotíme a i natočíme. Nabízíme dlouhodobě sehraný pár s přátelským přístupem 🙂 Více info posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím své služby svatebního fotografa . Podívejte se na můj web a popřípadě mě můžete oslovit. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Děkuji všem za nabídky, už jsem našla 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?