Svatba 10.9. 2016 okres Pelhřimov

Profilova fotka
Dobrý den. Sháním fotografa na 10.9. 2016 okres Pelhřimov. Neporadí mi někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád přijedu, cestovné nízké:) Posílám SZ. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@hacinka Dobrý den, rád nafotím Vaší svatbu, termín 10.9. mám volný. Nabídku jsem Vám zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jsem Vám k službám, pokud Vás moje práce zaujme :-) @hacinka Galerie celých svateb naleznete na webu. S pozdravem...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nafotím Vaší svatbu. Váš termín mám ještě volný. Máte zprávu. Více na webu. Nebo na čísle. S pozdravem, Daria Efremenko
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Termín mám prozatím neobsazený. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf a kameraman (2 lidé) a automat na focení s rychlým tiskem Fotobot. Pokud vás styl zaujme, můžeme se srazit na nezávazné předsvatební schůzce, vše probereme a pokud se dohodneme, sepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních fotografií, aby to na svatbě nebyl takový šok. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, budu rád, když se podíváte na moji tvorbu, kterou najdete u mě na webových stránkách. V případě zájmu či dotazů mě kontaktujte. Hezký den Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
dobry den, take hlasim volny termin… vice info ve zpravach :D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den také to máme do Pelhřimova kousek, rád vám svatební den vyfotografuji. podrobné info naleznete na našich stránkách anofoto. s přáním krásného dne Pavel Černý
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, ano velice ráda vám váš den D vyfotím. Podívejte se prosím na stránky. Jsem profi fotografka, nikoliv jen víkendová. Krásný večer Mirka
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, ráda přijedu nafotit Váš Velký den. Více info na webu a FB Krásnou svatbu Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a velice rád vaši svatbu nafotografuji. Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Projděte si, prosím, mé internetové stránky. Fotografuji svatby malinko jiným stylem, než je dnes běžné - dokumentárně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství opakujících se portrétů, retuší, filtrů a přebarvených fotografií. Ctím čistou fotografii. Záznam atmosféry svatby pak dostává trvalejší a nefalešný charakter. Připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné album. Prohlédněte si také video umístěné na mém profilu. Získáte tak představu, jak album vypadá. Detaily a referenční alba na mém webu. Mějte hezký den. Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?