Svatba 1.7.2017 sv.kopeček Olomouc

Ahoj, Hledáme nějakého cenového přijatelného ale zároveň šikovného fotografa na 1.7.2017. Obřad bude v bazilice na sv.kopecku u Olomouce a hostina zrejme v Přerově. Budeme rádi za jakekoliv tipy. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si Vám tipnout sám sebe. Konzultace před svatbou je samozřejmostí, dohodu můžeme na Vaše přání sepsat také. Koukněte prosím na mé webovky, jsou tam ukázky prací, orientační ceník, kontakty i reference. Na jakékoli Vaše dotazy rád odpovím. Hezký den, Jan Dokoupil
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, do Olomouce to mám kousek a termín ještě volný :) S pozdravem Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. :) S pozdravem Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, uvedený termín mám zatím volný a rád Vám nabídnu své služby. Přikládám malou ukázku své práce. Pokud se Vám fotografie zalíbí, stačí mi napsat. S přáním pěkného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, termín mám volný a Svatý Kopeček znám, mrkněte na mé webovky, najdete tam ukázky i ceník. Pěkný den přeji, Šárka Hasara :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízíme vám naše služby pro vaši svatbu. Mrkněte k nám na web a v případě zájmu o naše služby se ozvěte.
Odpovědět
Dobrý den. Doporučuji Jana Dokoupila. Také nám fotil svatbu a byli jsme s manželem nadšeni. Práce i komunikace opravdu na profesionální úrovni. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@miki_a_moni Dobrý den, Váš termín se mi před časem uvolnil. Pokud ještě stále hledáte fotografa, rád Váš velký den D nafotím. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, mrkněte i ke mě na web a v případě zájmu jsem Vám k dispozici. Mějte se Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hezké místo na svatbu :-) Koukněte na mé www, uvedený termín mám volný. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?