Menu Forum

Šikovný fotograf v okolí Frýdku-Místku na 7.6.2014

22. čer 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
recarka
7
Registrovala se 9. července 2012 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Frýdek-místek, Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
recarka
7
Registrovala se 9. července 2012 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Frýdek-místek, Region Frýdek-Místek.
 Sháním šikovného fotografa který by měl volno 7.6. 2014 okolo frýdku-Místku i dál emoticon Děkuji
2. dub 2014 v 19:31  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
katerinkak
143
Registrovala se 27. září 2011 na beremese.cz. Přidala 63 příspěvků. Má 29 přátel. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
katerinkak
143
Registrovala se 27. září 2011 na beremese.cz. Přidala 63 příspěvků. Má 29 přátel. Region Opava.
 Nevím, zda mají volno, ale šikovní jsou emoticon Třeba Benjamin Wojnar, Jana Tolaszová, Lenka Gorná ...
2. dub 2014 v 19:49  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín máme v současnosti volný a rádi Vaši svatbu nafotíme.

Pro bližší informace o nás a naší tvorbě prosím navštivte naše internetové stránky.

Děkujeme
3. dub 2014 v 09:30  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzkafoto
Zuzka Kubíčková
Zuzka Kubíčková PRO

Foto a video - Region Ústí nad Orlicí
13
fotoportrét
fotoportrét
zuzkafoto
Zuzka Kubíčková
Zuzka Kubíčková PRO

Foto a video - Region Ústí nad Orlicí
13
 @marketa442015 Honzo alespoň se dívejte na datum svatby, než to tu budete příště zase hromadně spamovat.. emoticon
22. čer 2015 v 06:33  •  www.zuzkakubickova.blogspot.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, Váš termín mám volný...
2. dub 2014 v 19:46  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@recarka Dobrý den, zkuste pány Jan Vlček (Dolní Benešov) či Ryszard Perzynski (Rožnov pod Radhoštěm). Přeji dobrý výběr. Martin Lysek emoticon
2. dub 2014 ve 20:06  •  www.yourlifevideo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

@recarka
Dobrý den, nevím, jestli jsem šikovný. Prosím, navštivte můj profil, nebo webové stránky a udělejte si obrázek. Váš termín mám zatím ale volný. Přeji hezký den, Ján Senčák
2. dub 2014 ve 22:08  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evabebko
Eva Bebko Photography
Eva Bebko PRO

Foto a video - Region Praha
4
fotoportrét
fotoportrét
evabebko
Eva Bebko Photography
Eva Bebko PRO

4
 Dobrý den, fotím v okolí Frýdku, mrkněte se na můj profil, pokud Vás zaujmou moje fotografie, ráda Vám nafotím svatbu emoticon
3. dub 2014 ve 21:25  •  www.evabebko.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kubeckam (30 r.)
Martin Kubečka - Svatební a portrétní fotograf
Martin Kubečka PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
kubeckam (30 r.)
Martin Kubečka - Svatební a portrétní fotograf
Martin Kubečka PRO

3
 Dobrý den,
Váš termín mám zatím volný. V případě zájmu o nafocení Vaší svatby se mi prosím ozvěte.

S pozdravem
M.Kubečka
6. dub 2014 v 11:11  •  www.martinkubecka.cz/nabidka-svatby.html  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i svou práci. Uvolnil se mi akorát tento termín, tak mohu přijet. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. V případě objednání focení do konce dubna bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 10%.
Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit.

Hezký den, Martin Pokora
7. dub 2014 v 11:05  •  www.martinpokora.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
studiovanesa
Studio Vanesa
Aneta Trávníčková PRO

PRO Shop: 64 inzerátů
10
fotoportrét
fotoportrét
studiovanesa
Studio Vanesa
Aneta Trávníčková PRO

PRO Shop: 64 inzerátů
10
 Dobrý den,
ráda Vám nabídnu naší akci.
8. dub 2014 v 00:00  •  www.studio-vanesa.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
subsomi
10
Registrovala se 26. května 2013 na beremese.cz. Přidala 427 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
subsomi
10
Registrovala se 26. května 2013 na beremese.cz. Přidala 427 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 Doporučuju marlinphoto fotili nám (mám fotky v albu) a jsme velice spokojení s fotkama i se spoluprací.
15. dub 2014 ve 14:57  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vanesa07 (31 r.)
Wedding Factory
Janka PRO

6

“Ponúkame na Květen/Máj zlavu 50% na pol denne fotenie.... :) takze 2800kc/110e”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
vanesa07 (31 r.)
Wedding Factory
Janka PRO

6

“Ponúkame na Květen/Máj zlavu 50% na pol denne fotenie.... :) takze 2800kc/110e”
(Před 3 lety)

Dobrý den taky jsem jeste volna v tento termin emoticon
24. dub 2014 v 09:54  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.photofactory.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
20. čer 2015 ve 22:07 • marketa442015