Menu Forum

Sháníme svatebního fotografa-( Hořovice a okolí) 11.7.2015

22. únor 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
jiiriinka1
Registrovala se 16. února 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Beroun.
  • Svatba byla 11. července 2015
fotoportrét
fotoportrét
jiiriinka1
Registrovala se 16. února 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Beroun.
  • Svatba byla 11. července 2015
 Mohl by někdo doporučit svatebního fotografa na tento termín svatby? Děkuji emoticon
16. únor 2015 ve 20:15  •  Svatba byla v červenci 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den, velmi rád bych Vám nabídl své služby. Termín 11. 7. 2015 mám prozatím volný.

Mé svatební portfolio naleznete buď zde v mé kartě na beremese, nebo v odkazu na Facebokovou stránku hned pod tímto textem.

Díky moc za případnou návštěvu a s pozdravem

honza
16. únor 2015 ve 21:02  •  www.honzajezdik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezapechova
♥ FOTO Tereza Pechová ♥
Tereza Pechová PRO

Foto a video - Region Plzeň
1

“Nabízím volné termíny na svatební a předsvatební focení; západní a jižní Čechy. Příznivé ceny, kvalita, individuální přístup :)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
terezapechova
♥ FOTO Tereza Pechová ♥
Tereza Pechová PRO

Foto a video - Region Plzeň
1

“Nabízím volné termíny na svatební a předsvatební focení; západní a jižní Čechy. Příznivé ceny, kvalita, individuální přístup :)”
(Před 2 lety)

Dobrý den, i já bych Vám ráda nabídla své služby.
Mou předností je profesionální přístup, nezasahování do obřadu, tichá práce... a několik překvapení, která vždy potěší emoticon
Orientační ceník je u mne na webu, při včasném zamluvení termínu a zaplacení zálohy sleva!
Možnost předsvatebního focení (fotky jsou pak vhodné na promítání na hostině či do půlnočních novin...)
16. únor 2015 ve 21:08  •  www.terezapechova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

Foto a video - Region Praha
6
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

6
 Dobrý večer, jsem vám k dispozici. Případné dotazy na můj email.
s pozdravem Svatební fotografka Petra Jansová
16. únor 2015 ve 21:16  •  www.fotojansova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
 Dobrý den,
termín máme zatím volný, můžete tedy mrknout i k nám. Podrobnější info posíláme do SZ.
J+P Nejedlí
16. únor 2015 ve 21:44  •  www.photonejedli.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kfc7
13
Registrovala se 14. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků. Má 2 přátele. Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
kfc7
13
Registrovala se 14. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků. Má 2 přátele. Region Uherské Hradiště.
 Doporučuji Honzu Ježdíka! My ho měli a maximální spokojenost po všech stránkách emoticon
16. únor 2015 ve 21:51  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (40 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (40 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout také své služby.
Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách.

Hezký den

Jakub Horák - VyfoťMě.cz
16. únor 2015 ve 23:31  •  www.vyfotme.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotorepo
FOTOREPO.CZ
René Volfík PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
fotorepo
FOTOREPO.CZ
René Volfík PRO

2
 Dobrý den, rád vám nabídnu mé služby. Ceny naleznete na mém webu.

Mějte se fajn
René Volfík
17. únor 2015 v 08:26  •  www.fotorepo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (37 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Hlásím volné poslední dvě soboty 22.7. a 23.9. a pátky 17.7., 25.8., 8.9., pokud ještě nemáte svatebního fotografa a zaujme vás moje práce pište na info@zezu.cz či rovnou volejte. Více info najdete na www.zezu.cz. Budu se těšit!”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (37 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Hlásím volné poslední dvě soboty 22.7. a 23.9. a pátky 17.7., 25.8., 8.9., pokud ještě nemáte svatebního fotografa a zaujme vás moje práce pište na info@zezu.cz či rovnou volejte. Více info najdete na www.zezu.cz. Budu se těšit!”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den,

také mám volný termín. Budu ráda, když se podíváte i na mé portfolio na mém webu či na profilu na beremese.cz.

Pokud vás moje fotografie zaujmou, neváhejte mě kontaktovat. Díky a hezký den, ZeZu
17. únor 2015 ve 12:19  •  www.zezu.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (39 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (39 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 2 lety)

Krásný den, na zámku Hořovice jsem již fotila a Váš termín mám také ještě volný (zrušená svatba jiné nevěsty). Posílám Vám interní zprávičku. Mějte se moc hezky. Petra emoticon
17. únor 2015 ve 13:31  •  www.petraczernek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 3 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Při objednání balíčku "Top", nebo "Extreme" z ceníku na mých stránkách bych si neúčtoval cestovné.

Hezký den, Martin Pokora
18. únor 2015 ve 22:55  •  www.martinpokora.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maryleu (27 r.)
Svatebnifoceni.cz
Marie Bartošová PRO

11
fotoportrét
fotoportrét
maryleu (27 r.)
Svatebnifoceni.cz
Marie Bartošová PRO

11
 Dobrý den,

také se nabízím s volným termínem. Na našich webovýh stránkách najdete veškeré informace včetně ceníku a portfolia (na požádání zašlu širší ukázku).

Marie Bartošová
22. únor 2015 v 17:21  •  www.svatebnifoceni.cz  •  To se mi líbí