Sháníme fotografa 6.6.2016

Profilova fotka
Sháníme fotografa na svatbu 6.6. 2016 v Hotelu Čertousy, předpokládaná doba focení 5-6hodin. Prosím o doporučení či nabídky, Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a na mimosobotní termíny poskytuji individuální balíčky. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
@safira89 Dobrý den, pondělí 6.6. mám neobsazené. Rád nafotím Váš svatební den, nabídku jsem Vám zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný. Hotel mám takřka pod nosem:) Posílám SZ. Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si připojit několik fotografií pro představu a bližší info zašlu do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Rada by som vás fotila. Ponuku som vám poslala do správy. Prajem pekný deň.
Odpovědět
Dobrý večer, také bych se ráda připojila s nabídkou fotografování Vašeho svatebního dne. Připojuji ukázku fotografií a bližší informace máte v soukromé zprávě.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Krásný den přeji, termín mám volný budu poctěna, pokud Vám budu moci nafotit svatbu. DO SZ zasílám cenovou nabídku S pozdravem Eva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda vám váš den D vyfotím. Podívejte se prosím na stránky. Krásný večer Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?