Sháníme fotografa, 21.6.2019, Praha - západ

Zdravím, sháníme fotografa na svatbu konanou 21.6.2019, v 15:00, v Dobřichovicích u Prahy, focení 1-2h (jen obřad a fotky se svatebčany, vše venku). Budeme vděční za Vaše nabídky!
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, jsem z Prahy 5. Mrkněte na mé webovky do galerie a když Vás má práce osloví, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžu vám nabídnout volný termín a individuální cenu. Pokud se vám líbí můj styl.
Odpovědět
Profilova fotka
Moc ráda Vás vyfotím :)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika_bb Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Má cena je 1500 kč za hodinu fotografování. Hezký den, Anna.
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika_bb Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?