Sháním svatebního fotografa na 14.6.2014, Hodonínsko

13. dub 201411

Scháním svatebního fotografa na 14. 6. 2014. Hodonínsko

• Zkuste Markéta Photography nebo Barboru Kušerovou. Obě jsou od Hodonína 😉

• ahoj, Barborku Kučerovú máme na ten termín už my 🙂 skus Jakuba Nahodila nebo Foto Fiamoli 🙂

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Sponzor fóra
  • Dobrý den. Jelikož mám 14. 6. již obsazeno, dovolím si doporučit velmi šikovného kolegu Martina Kopřivu: http://www.beremese.cz/catalog/vendor/mkopr/ - je přímo od Hodonína.

Přeji šťastnou ruku při volbě toho pravého - fotografa/ky. 🙂

honza

• Já mám obsazeno, ale můžete zkusit Zdeňka Fiamoli - Kyjov, nebo nebo Petr Valla Hodonín... jejich práce je krásná ...

• Dobrý den 🙂

Váš termín mám zatím stále volný, mrkněte na můj profil, případně stránky a budu rád, když mi napíšete. Věřím, že se domluvíme 🙂

• Dobrý den, podívejte se na můj profil, nebo webovky. Jsem z okolí Hodonína a termín mám volný. Pokud Vás moje práce zaujme, ráda svatbu nafotím. Přeji krásný den.

• Dobrý den,
    rád bych Vám nabídl i své služby. Budu rád, když navštívíte můj profil zde na Beremese, případně zavítáte na mé webové stránky (odkaz uveden níže), kde naleznete i orientační ceník. Dojíždím po celé ČR. Pokud by Vás mé fotografie zaujaly, na ceně dopravy bychom se jistě nějak domluvili.

Jakub Horák

• Dobrý den,

mohu nabídnout své služby - viz profil zde, nebo web.

Mějte se moc hezky

Sonrisa

• Dobrý den,
    ráda za Vámi dojedu i do Hodonína!🙂

• Ahojky, mátě někdo zkušenost s Bohdanou Křepisnkou z Hodonína? díky

• Dobrý den, tento termín se mi právě uvolnil, tak můžu i já nabídnout své služby. Můžete mrknout na moje stránky a v případě zájmu mě kontaktujte 😉

Vašek

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jsem fotografka z malé vesničky, jménem Nové Heřminovy.
    Mým ateliérem je příroda.

Fotím svatby, rodiny, děti, miminka...
    FotoKate
    Ostrava
    Nabízím fotografování Vašeho svatebního dne a jiných událostí. Více informací naleznete na mých webových stránkách 🙂
    Fotografka s desetiletou zkusenosti foceni svateb jak v Ceske republice, tak i po Evrope.