.Sháním fotografa za rozumnou cenu na termín 18.7.2015

4. zář 201411

Zdravím všechny! Sháním šikovného fotografa za rozumnou cenu na termín 18.7.2015 v Praze. Prosím pošlete mi své nabídky spolu s cenou a odkazem na Vaše fotografie sem nebo na email groggyk@seznam.cz. Moc děkuji! 🙂 Adéla

• Dobry vecer, terminy na pristi sezonu mam zatim jeste pomerne volne. Moji praci najdete v odkazu pod textem.

• Krásný večer, podrobnější info zasílám do zpráv. Mějte se moc hezky. 🙂 Petra

• Dobrý den,
    můžete mrknout k nám na stránky nebo FB, termín je ještě volný.
    J+P Nejedlí

• Sponzor fóra
  • Dobrý den nevěsto, i já budu ráda, pokud vyšetříte chvilku na prohlédnutí mého webu. Vše podstatné včetně ceníku tam najdete 🙂 Přeji klidné plánování.... Web-odkaz dole pod textem 🙂

• Dobrý den, zprávu jsem odeslal. Jistě si vyberete 🙂

• Pěkný den,
    Váš termín mám zatím volný. Bude mi potěšením, pokud navštívíte mé stránky pod tímto příspěvkem a prohlédnete portfolio a ceník. Pokud by Vás zaujaly, jsem Vám k službám.
    S pozdravem a přáním krásné svatby Mikuláš Křepelka

• Krásný den, termíny na příští rok máme zatím volné. Budeme rádi, pokud se podíváte na naše internetové stránky, na kterých najdete kompletní prezentaci a také ceník. S pozdravem Hanka z HSphoto

• Zdravím a i já se připojuji s nabídkou a posílám vám jí interní poštou 😉
    Hezké plánování, ZeZu

• Dobrý den, váš termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu se nám ozvěte. Naši nabídku posílám interní poštou.

Přejeme pěkný den,

Mirka a Petr čočkovi

• Zdravíčko.
    Nakoukněte i ke mě. Pokud Vám stylem focení sednu, mám zatím tento termín volný.
    Díky Martin. 😉

• Také jsem v případě zájmu k dispozici 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Zdravím všechny budoucí nevěsty a ženichy! Těším se na vás!
    Jsem fotografka z malé vesničky, jménem Nové Heřminovy.
    Mým ateliérem je příroda.

Fotím svatby, rodiny, děti, miminka...
    "...je nám ctí vám dotvářet vzpomínky na tento skvělý den" Lukáš a Petra