Sháním fotografa na svatbu na Příbramsku, do 6000,-

Profilova fotka
Ahoj sháním fotografa z okolí Příbramska cca cena do 6000.-od raních příprav po první tanec či focení po okolí hostiny díky :-)
Odpovědět
Doporučuji Petra Marhoula z Mnisku pod Brdy.Meli jsme ho na fotografovani cca 5 hod za 5 500 Kc.Foceni bylo uzasne,hoste i my byli z foceni nadseni a fotky krasne.Navic do druheho dne.Omlouvam se za absenci diakritiky ale pisu z mobilu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám líbí moje práce, jsem pro Vás volný. Jezdím po celé ČR
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky ..... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bosa_ Dobrý den koukala jsem na Váš web ale nikde nenašla ceník :-( Bylo by možné zaslat? Díky Majda
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, i já se přidávám se svou nabídkou. Budu rád, když nahlédnete na můj profil, či webové stránky. Jestliže Vás má práce zaujme, určitě se ozvěte. Jakub Horák
Odpovědět
Radek Fouček, myslim,ze jeho fotky mluvi za vse (viz.moje album), v rodine jsou vsichni z fotek uplne hotovi :-)
Odpovědět
@mumisek01 prehlidla jsem cenovy limit,ale kdyz nebude na cely den,tak se treba vejdete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukněte i ke mě na web či na profil na beremese.cz. Neváhejte se ozvat. Díky, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na mé webové stránky, vše je na domluvě. Více ve zprávách. Jirka Sedláček
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Podívejte se též na moje webové stránky, pokud se Vám má práce zalíbí, kontaktujte mě. Vešli bychom se. Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby jsi oželela cenu, tak bych určitě doporučila Radka Foučka. Poslední dobou jsou jeho fotky lepší a lepší a myslím, že by jsi 100% nelitovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jirijura
Odpovědět
Článek se načítá
@limda s tím jen souhlasím a navíc je s ním strašná sranda...žádný nudný fotograf, co jsem měla npříklad možnost vidět tento víkend...toho když jsem chvíli pozorovala, tak jsem myslela, že ho půjdu popohnat sama...a to jsme se svatbou neměli nic společnýho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mumisek01 Přesně. Já ho znám teda jen tak, že fotil svatbu kamarádce, ale i tak super. Nejlepší bylo, že to nebylo klasický strojený focení, ale zábava :-D A fakt to co poslední dobou přidává za fotky na fb, to je dokonalý :-)
Odpovědět
@limda na naše fotky všichni jenom zíraj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mumisek01 Jo vy jste ti s tím super letadlem že jo? :-D Se nedivím :-D
Odpovědět
@limda jooo, to jsme my:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@miravodicka a mohl by jste mi zaslat cenu na moje IP cca od ranních příprav po první tanec či fotky po okolí hostiny. Díky Majda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mám v ceníku i tarify do 6t, takže se, pokud se Vám moje práce líbí, neváhejte ozvat ;-) Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, pokud budeme mít ještě chvilku mrkněte i na naše stránky. Přítelkyně bydlí ve Vranovicích, tak jsem v okolí často. Záleží jestli Vás zaujme náš styl. Snažím se dělat opravdovou reportáž s příběhem a k tomu sérii inscenovaných svícených fotografií. K tomu doplňuji jedinečný druh postprodukce. Všechny fotografie (obvykle kolem 250 dostanete ve dvou barevných a černobílé variantě). Oproti ceníkovým cenám u nás na stránkách Vám můžu nabídnou zaváděcí slevu 15 procent, pokud se svatba koná ještě letos. S pozdravem Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@weddingsphoto_cz Dobrý den fotky krásné,al bohužel se nevejdu do rozpočtu a svatbu mame příští rok v červnu,ale i tak díky za nabídku :-) Majda
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?