Sháním fotografa na svatbu 21.9.2013, okolí Brna

Dobrý den, sháním fotografa na nafocení svatby 21.9.2013. Svatba bude v okolí Brna. Za případné nabídky nebo tipy děkuji:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 21.9. mám volný termín, více informací naleznete na webu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím slečno ;-) Zkuste mrknout ke mně na web, váš termín mám zatím volnej a pokud budete mít zájem, písněte a určitě se dohodneme. ...Každopádně přeju mooooc štěstíčka, lásky a ať vám přípravy jdou v pohodě a s úsměvem :-D s pozdravem Jindřich
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, volno mám, prosím nahlédněte a případě zájmu kontaktujte, rád se domluvím na podrobnostech a udělám zajímavý balíček přímo pro vás. Hezký den S pozdravem Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám zatím volno (v tuto dobu budu dokonce v Brně i na delší dobu) a budu rád, když se budu moci ukázat na svatbě jako Váš fotograf :--)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě zájmu nahlédněte k nám pro inspiraci na zajímavé zpracování fotografií :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdarvím! :-) I já mám zatím volno.
Odpovědět
Profilova fotka
ukázka mé práce https://www.facebook.com/media/set/?s... pokud budete mít zájem, ozvěte se :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Tento termín mám zatím volný. Budu ráda když se ozvete. pěkný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji http://www.topis.cz/
Odpovědět
doporucuji pan Miroslav Herman nadherny zaznam a fotky, no porad me to vraci do teho krasneho pocitu,pan fotograf je strasne vtipny a spolehlivy.velka chvala od nas:) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín se mi právě uvolnil, pokud se vám moje práce líbí a stále hledáte, neváhejte se ozvat :-) Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
my máme Lucijefoto .blogspot.cz/
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Váš termín mám také zatím volný, budu ráda, pokud se podíváte ke mně na web :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mám LAST MINUTE AKCI více na mém profilu beremese. Pavel
Odpovědět
My jsme teď měli svatbu a měli jsme Viktora Šulca.. zatím jen pár, ale ÚŽASNÝCH fotek, výborná spolupráca a vše.. absolutní spokojenost, nemůžu si vynachválit :-) nevím, zda má volno, vřele doporučuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám ještě volný termín... můžete se podívat na můj web nebo profil na beremese.cz. Ať se svatba vydaří...
Odpovědět
Zdravím, já doporučuji Tomáše Vrabce, na jeho práci můžeš kouknout na moje svatební album. Je to známý mého manžela, příjemný člověk, umí poradit, skvělá spolupráce a hlavně luxusní ceny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Zatím mám tento termín volný, mrkněte na profil nebo web :-) Do Brna jezdím k příbuzným, cestovné bych vám nepočítala. Fotíme ve 2 za jednu cenu, více na mém webu. Krásný den. Petra L.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Váš termín mám volný. Pár ukázek a základní ceník najdete na mém webu. Pěkný večer Hanka :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?