Sháním fotografa na svatbu 12.7.2014, Kladensko

Přeji krásný den, a prosím o radu, doporučení, popřípadě kontakt na nějakého dobrého fotografa na svatbu, která se bude konat 12.7.14 v Horním Bezděkově, okres Kladno. Prosím, za přijatelnou cenu, nikoli fotografa za 20 tis. Moc děkuji za návrhy, doporučení a rady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petahor Dobrý den. Prvně velká gratulace k Vaší chystané svatbě! :-) Ráda bych Vám nabídla své fotoslužby. :-) Váš termín mám zatím volný. Pokud budete chtít, můžete se na některé moje práce podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat :-) Mějte se krásně, Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 12.7.2014 mám strašně volno. Co kdybych Vám poslal na mail cenovou nabídku? ;-) Take care..
Odpovědět
Profilova fotka
@petahor Zdravím Vás, i já mám termín volný. Koukněte i ke mě na fotky, na mou práci do portfolia. Jestli vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Jsem z Prahy. Mám to k vám kousek. Můj ceník najdete na mém webu, nebo vám jeho detailní formu zašlu do meila ;-) Mějte se prima, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
I k nám na web se můžete mrknout :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
@petahor Dobrý den, mohu nabídnout fotografování Vašeho dne. Více na webu, předem děkuji za nahlédnutí. V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat. Sonrisa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám také stále volný, pokud Vás moje tvorba zaujme, kontaktujte mě prosím. Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín svatebního dne mám také volný a proto si dovolím nabídnout své služby. Budu rád, když navštívíte moje webové stránky, kde naleznete jak pár fotografií jako ukázku mé práce, tak i orientační ceník. Přijatelná cena je u mne samozřejmostí. Pokud Vás má nabídka zaujme, určitě mne zkontaktujte. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratulujeme ke svatbě. Rádi vám nafotíme vaší svatbu. Podívejte se na náš web, a využijte Valentýnské slevy. Mějte prima den. Pavel Libora, Studio 123fotime
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den přeji, s kolegou mame vas termin jako jediny volny v cervenci :), a tak budeme radi, pokud se podivate na nase stranky
Odpovědět
Dobrý den, v Botanice jsem již fotografoval a bydlím kousek (Tuchlovice). Velice rád bych Vám nabídnul své fotoslužby, podívejte se na můj web. Celý den nafotím do 10 tis. Navíc do 31. 1. se můžete registrovat do soutěže o celodenní svatební focení zdarma, takže pokud byste vyhráli, měli byste to grátis. Svatební fotograf Jan Čislinský ;-) ;-) ;-) PS: Termín mám k dnešnímu dni volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný, pokud budete mít zájem určitě napište. Ukázky mé práce najdete na mém profilu na beremese nebo na facebooku (odkaz je také na mém profilu). Web právě prochází rekonstrukcí. Přeji pěkný den. Honza Andrašší.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný, ceny hezké - foto a další info v profilu nebo na webu :) Hanka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své služby. Jsem z Prahy, takže Kladensko mám blízko :o) a Váš termín mám volný. Fotky najdete zde v mém profilu a ve větším rozsahu na mých níže uvedených stránkách. Ceny mám uvedeny taktéž na webu a pro nevěsty registrované na beremese.cz nabízím 10% slevu u uvedených cen. Pokud Vás moje fotky zaujmou, budu ráda, když se mi ozvete :o) Krásný den, Martina
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučit mohu jen jediné... Podívat se na fotky fotografů a vybírat dle toho co z fotek citíte. V daný termín mám volno a rád bych Vám nabídl své služby. Pokud Vám bude líbit má tvorba, není nic jednoduššího než si mne zabookovat. Ostatní detaily si můžeme napsat nebo zavolat, Mějte se krásně a mnoho zdaru při výběru.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám nabídnu své služby svatební fotografky. Jsem z Kladna. Váš termín mám také volný, budu ráda, pokud se podíváte na mou prezentaci, nebo navštívíte mé webové stránky. V případě zájmu, mě kontaktujte, budu se těšit. Najdete mě i na facebooku. Mějte se hezky. :-) Fotofox
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím vám své služby, termín mám ještě volný. Celodenní focení svatby vyjde na 6000kč bez dalších poplatků. Cestovné si neúčtuji, předsvatební schůzka je samozřejmostí.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@petahor Dobry den, jsme trojice svatebnich fotografu a bydlime kousek od Kladna (Slaný a Kralupy nad Vltatou). Foceni v Hornim Bezdekove by pro nas bylo idealni. Vetsinou fotime ve dvojici (muzete si konkretne vybrat, ci fotky se Vam libi nejvice na nasi webove strance) a za velmi prijatelnou cenu (jiz od 4800,-). Podivejte se prosim na nase stranky :) - nabizime celou radu sluzeb. Jelikoz bydlime kousicek od Vas, muzeme se idealne sejit a dohodnout se konkretneji. Pripadne pak mailem nebo mobilem. Pokud budete mit zajem, dejte prosim vedet, co vsechno byste chtela nafotit a jakou mate predstavu :). Dekujeme S pozdravem Michal Kroupa KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?