Sháním fotografa na 6.5.2017 Vlašim zámek ,

Profilova fotka
Sháním fotografa okres Benešov u Prahy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitulka1987 Přeji prima den, bydlíme u Prahy, termín máme volný a moc rádi Vám tak naše fotografické služby nabídneme. Fotíme ve dvou, ve složení Pája - Marek, a to od ranních příprav až po závěrečnou afterparty. Konkrétní hodiny práce nepočítáme a snad s námi není úplně nuda. :-) Během dopoledne zašlu ještě interní zprávu se všemi detaily a cenou. A kdybychom se Vám líbili, můžeme zajít třeba na kafe. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, ráda přijedu. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojím několik fotografií pro představu a bližší info do soukromé zprávy, třeba to bude Váš šálek kávy :-). Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den, tento termín mám zatím volný a do Vlašimi nedaleko. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín zatím volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Má cena je 1000 kč za hodinu fotografování. Hezký den, Anna.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín zatím volný. Nabídku posílám do SZ. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Ahoj, zkoušela si http://www.fotomarik.cz/?gallery=svatba . Je přímo z Vlašimi, fotil svatbu nám a byli jsme s ním moc spokojení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám poslat soukromou zprávu, prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Pokud se dohodneme, sepíšeme smlouvu a následně vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Na svatbě to potom není takový šok a zároveň si řekneme co je a není pro pěknou fotografii dobré a vhodné, zkusíme pózy. V nabídce mám i zábavnou automatickou fotící mašinu Fotobot, která fotí sama a rychle tiskne (16s). Dále je možnost objednat si v balíčku navíc kameramana. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nafotím Váš svatební den, více o mé práci najdete na webu, nebo FB. V případě zájmu mne prosím kontaktujte. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Pokud budete mít zájem, ocením, navštívíte-li mé svatební portfolio na mém webu - odkaz je hned pod vloženou fotografií. Případně tam naleznete i rychlý kontaktní formulář. :) S pozdravem a přáním příjemných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom vaši svatbu nafotili a termín máme zatím volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?