Sháním fotografa/fku na 13.6.2015 Nymburk. Mohu poprosit o nabídky?

Sháním na tento den fotografa/fku, který nafotí obřad a následně společné foto rodiny a novomanželů. Bude se jednat o malinkou svatbu. Obřad i další focení proběhne v Nymburce.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný, posílám zprávičku. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám prozatím volný. Jukněte ke mě na profil a kdykoliv se ozvěte. S pozdravem Zaňková M, :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Nabídku posílám zprávou. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, já mám také tento termín ještě volný. Koukněte i ke mě do portfolia sem na beremese.cz či na můj web. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Mějte se prima, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín máme ještě volný. Pošlu vám i soukromou zprávičku s informacemi. Prozatím se klidně koukněte na naše webovky, najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám v tuto chvíli zatím volný a v Nymburce jsem už fotila svatbu (hradby z první fotky Vám jsou nejspíše povědomé :-) ). Více fotografií naleznete na mém profilu a pro ceník mne neváhejte kontaktovat do zpráv. Přeji hezký den, Nikola
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?