Poptávka fotograf 11.6.2016 Jižní Čechy

Krásný den všem, hledám fotografa na svatbu na 11.6.2016 do Třeboně v Jižních Čechách. Líbí se mi moc styl Zuzany Scharf, ale ta je už obsazená. Hledám proto někoho, kdo dělá také takové krásné fotky. Můžete mi prosím někoho doporučit, případně nabídnout? Předem všem moc děkuji. Jana
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den přeji, Zuzana je originál, tak jako každý z nás, teď jen záleží na Vás, pro koho se rozhodnete. Pokud by se Vám líbily mé fotografie, rád budu Vaším fotografem. Příjemný lov na fotografa přeji. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Myslím, že hezké fotky dělá i Jirka Tvaroh (je z jižních Čech). http://www.jiritvaroh.cz/en/ Ten často dělá na svatbách v tandemu s kameramanem Petrem Baštářem (rovněž Jihočech). www.videobastar.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín zatím volný, kdyby jste měla zájem ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám také ještě volný. Pokud budete mít zájem, tak klidně písněte. :) Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@janina1612 Zdravím, koukněte ke mě do portfolia. Narodila jsem se v ČB, trávím v tomto krásném kraji stále hodně času. Třeboň samozřejmě znám, ráda vám tam svatbu nafotím. Doprava v ceně. Zatím mám termín volný. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, v Jižních Čechách nenajdeš lepšího ani podobného fotografa, zkus se rozhlédnout po jiném kraji a zaplatit mu dopravu ;-)
Odpovědět
Jiří Tvaroh!!! Opravdu profesionál a sympaťák k tomu :-) http://www.jiritvaroh.cz/cs/
Odpovědět
Jirka Tvaroh už je také obsazený, toho jsem zkoušela hned na začátku :-(
Odpovědět
@janina1612 Jestli můžu doporučit tak mě bude fotit velmi příjemná, usměvavá a mladá fotografka původem z ČB, nyní žijící v Praze ale v ČB má ateliér - web: http://fotovalentovi.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den zkuste se prosím podívat na naše stránky termín máme volný, S pozdravem
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím mrknout na mé portfolio. Mám tedy styl hodně odlišný od Zuzany Scharf, ale myslím, že to je tak známé jméno, že se nemusíte bát. Tu kopíruje půlka Beremka :D Myslím že nikdo nepřizná, že se o to snaží, ony ty fotky tak ani nevypadají. Jak se říká, když dva dělají totéž není to totéž. Tak třeba vás můj styl osloví, i když je jiný. Soustředím se na klasickou reportáž, kde jde o pocity a momenty a pak na hodně vyštajlované svícené portréty novomanželů. Vše najdete v portfoliu na stránkách zde pod čarou... V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf + kameraman (2 lidé) Mějte se krásně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim Vas. termin mam tez volny pokud Vas zaujme me portfolio. Tomas Wolf
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Také mám volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina1612 Dobrý den, pokud ještě nemáte vybráno, můžete mrknout k nám, termín se nám právě uvolnil. Pohodový den Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych Vám ráda nabídla své služby. Budu ráda, navštívíte-li můj profil či web, kde naleznete i orientační ceník. Smlouva samozřejmostí.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já se také přidávám. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme ještě volný. Podívejte se prosím na náš profil do galerie, případně na webovky...Fajn den. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
@janina1612 @monpe Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím. Děkujeme AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. Podívejte se i do galerie na mém webu a v případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?