Originální fotograf 13.5.2016 Tiské stěny - Velké Žernoseky

Hezký den všem, kdo čtou tento příspěvek. Kameramana i kapelu jsem měla jasné už pár let před svatbou. Bohužel s fotografem jsem celkem v koncích. Ti, co se mi líbí, tak jsou z Brna a jiných dálek. Ráda bych na své svatbě měla fotografa s nápadem, aby fotky nebyly klasické typu - všichni si stoupněte do pozoru, nehýbat, nejlépe nedýchat a úsměv. Chci fotografa, který nás rozesměje a i z obyčejné fotky udělá vysmátou vzpomínku plnou radosti. Obřad budeme mít v Tisé ve skalách poté se přesuneme do mých rodných Velkých Žernosek, kde bychom rádi nafotili ještě pár fotek na místních vinicích s výhledem na Labe a Portu Bohemicu. Budu ráda za jakékoliv nabídky a doporučení =)
Odpovědět
Profilova fotka
@vbalcar Dobrý den, působíme sice hlavně v Brně, ale polovina našeho týmu je ze Stadic, takže pokud byste o nás měli zájem, není problém vám svatbu zdokumentovat (cestovné účtujeme ze Stadic;) Jen se přiznáme hned, že bychom nemohli fotit do pozdních večerních hodin, protože budeme přejíždět na sobotní svatbu do Brna. Když byste měla zájem, klidně se ozvěte pro víc informací;) Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
@photo_nejedli Děkuji za nabídku, jistě vás zahrneme do užšího výběru a ozveme se. =)
Odpovědět
Profilova fotka
@vbalcar Jinak můžete se podívat na náš Facebook, kde máme hodnocení od zákazníků, zda dokážeme navodit atmosféru, kterou popisujete;)
Odpovědět
Profilova fotka
@vbalcar Dobrý den, napsala jsem Vám zprávičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, jsem také z Brna, ale nedělá mi problém dostavit se kamkoliv. Klidně se koukněte na web a pokud by vás má tvorba zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, fotografy bych podle vzdálenosti nevylučovala. My jsme sice z Kroměříže od Zlína, ale jezdíme do Jeseníků i na Šumavu. Jde o fotky, které Vás buď nadchnou natolik, že ani proplacení cestovného pro Vás není překážkou, nebo nenadchnou, a pak hledáte dál... Volný termín máme, pokud by Vás naše práce zaujala (více na FB a webu), ozvěte se ;) Linda a Filip
Odpovědět
Profilova fotka
@vbalcar Krásný den, jsem fotografka z Litoměřic (zkušenosti z blízkých míst - Libochovic, Ploskovic, H. Beřkovic, Litoměřic, Ústí a dalších míst Ústeckého kraje), takže Vaši "svatební oblast" velmi dobře znám a velmi ráda Vám nabídnu své služby. Posílám interní zprávu. Mějte se moc hezky. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rád bych Vám nabídl své fotoslužby. S pozdravem Robin :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, vzdálenost není problém.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Jsem z Teplic a Tiské stěny jsou mé oblíbené místo. Rád Vám Vaši květnovou svatbu nafotím. Jestli chcete, můžeme se sejít třeba u mně v ateliéru v Teplicích a popovídat si. Robert Z.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky s portfoliem i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) Jsem z Prahy, ale nezdá se mi to moc daleko od vaší lokace... Pěkný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
FOTOGRAFKA VYBRÁNA. DĚKUJI VŠEM =)
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?