Originálne svadobné fotografie. Máte nejaké nápady?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak už přemýšlím, jak by měly vypadat naše svatební fotografie. Nemáte nějaké nápady? Abychom měli na památku i něco jiného než jen pózování mezi stromy, u rozkvetlého keře nebo před romatickou kašnou. Díky za nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem mluvila s p.Mrózkem, má hodně pěkné fotky,ale na můj termín už má plno :-( tak zase nic. kamini: jestli by ti to nevadilo poslala bys mi taky ten kontakt na toho vašeho úžasného fotografa o kterém píšeš.Prosím, prosím :-)
Odpovědět
mad123: koukni se ke mně na fotky a jestli se ti zalíbí, tak ti muzu dat kontakt na svého fotografa, který je naprosto super:) Bavil nas cely den:) Delal krom mne i fotky tady Dendise, tak se jukni i k ni :)
Odpovědět
Holky dik ze mi tady chvalite fotky :) - nas fotograf byl uplne skvelej (a porad je - ted nam fotil nasi malou, mimo jine taky s notebookama, jak se tu nekdo zminoval :)). Foceni je mym velkym konickem a taky o tom neco trochu vim, takze tim spis dokazu ocenit, jak je Michal fakt uplne perfektni - skvely napady, precizni technicky provedeni, proste kdyz ma clovek to nadani jak umelecky, tak technicky, tak to jde bezvadne, ale je tezky nekoho takovyho najit. Naucit se, ze oblicej dobre vynikne s malou clonou, neni zas tak tezky, ale pak je jeste dlouhej kus cesty k tomu, aby ty fotky byly dobry a neco v divakovi zanechaly. Sama jsem fotila svatbu kamaradce a v podstate jsem hlavne kopirovala cizi napady ;), a taky toho hodne nevyslo tak, jak jsem chtela (neumela jsem si poradne pohrat se svetlem apod.), takze vim, jak je to obtizny... Nas staly fotky vcetne alb asi tretinu rozpoctu cely svatby :), ale ani trochu toho nelitujeme, protoze jsme se bezvadne vyblbli a vysledek je uzasnej, totez plati i pro fotky Helenky, co muzete videt v mym albu na modrym konikovi. Zase jsem neverila, jak z toho Michal i v nasi totalne zabordeleny domacnosti dokazal dostat maximum :) Jinak mne se z alb tady (i kdyz jsem jich videla jen zlomek, uz sem moc nechodim) taky nejvic libilo to drackovo - ma fakt nadhernou atmosferu, je to uplne super.
Odpovědět
Profilova fotka
Gedri musím zase souhlasit,jsem ráda,že sem přidal taky názor někdo aspoň trošku z brnaže :-D Je to tak,fotograf je na svatbě hodně důležitý a taky nebudeme litovat penízků.. Já jsem zase "hotová z alba verusy,to je prostě něco úžasného,to světlo,ta atmosféra...k tomu hezcí lidé,což taky asi udělá hodně ;-),no prostě bez chyby,stejně jako albiko plysacka,taky naprostá paráda!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jinak náš fotogrf se jmenuje Kočí,jméno nevím,webovky zatím nemá zřízené,ale kdo bude chtít,pošlu po IP telefonické spojení na něj. Přijede kamkoli na Severní Moravu..a je skvělej. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak to jsem šťastná, že zde nacházím spřízněný dušičky :-) , nám taky hodně záleží na fotkách (přece jen, člověk se tolikrát za život zas nevdává, že ;-) ?), tak jsme nelitovali peněz a najali si nejlepšího fotografa ve městě. Jeho fotky jsou prostě úžasné, originální, neotřelé a profesionální. Jsem šťastná, že měl ještě na náš termín volno, běžně se prý zamlouvá i rok dopředu.
Odpovědět
Profilova fotka
no já pořád hledám a nejlepší fotografové jsou mimo Prahu tak jsem zvědavá.Už sa nám to blíží a stále žádný zázrak :-p
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj děvčátka, moc hezké fotky děla již zminovany pan Róbert Fojtík, ale.....je tu jedno velké ALE nefotí Vás v den obřadu, kdy se máte poprvé předvést ženichovi v plné kráse a kdy máte prožívat krásné okamžiky s úsměvem na tváři, ale sejde s e s Vámi třeba tři dny předem jedete do nějakého parku, zámku, musíte absolovat cely proces líčení, účes, oblíkání a pak se tvářit , jako že vlastně máte generálku na svatbu. Fotky má opravdu krásné, ale otázka je, zda si nechat dělat umělé fotky anebo vystihnout tu nezapomenutelnou chvilku a pocit štěstí přímo v den svatby. viz foto Verusa - fotky krásné, ale nevzařuje štěstí, pouze umělé úsměvy...foceno 3 dny předem :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Petrapetra, mi se ale zrovna tyhle fotky od verusa strašně moc líbí, už jsem si jich všimla kdysi.U mě by to byl asi problém se šatama, půjčí mi je až v pátek odpoledne... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to petrapetra: určite fotí aj vo svadobný deň, ale keď má plno, tak fotí aj v iné dni v týždni, takže keď si ho zarezervuješ dostatočne vopred, môže ťa fotiť v tvoj svadobný deň, ale nie je jediný- je kopec dobrých fotografov, ale takáto diskusia tu už bola... :-)
Odpovědět
petrapetra, to si nemyslim lebo to stastie mame stale v sebe, lebo sme s clovekom ktoreho milujeme a chceme byt s nimi stale cely zivot, my fodime tiez den pred realnym obradom, ale iba preto lebo to chceme mat v uvolnenej atmsofere, bez stresu ze meskame niekam alebo nas niekto niekde caka a este jeden sebecky dovod mam ja, ze si aspon trosku dlhsie pospim a nebudem musiet byt v svadobny den uz pomaly o 8h rano u kadernicky
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jestli se někomu líbí naše fotky, tak taky můžu poslat kontakt na skvělou fotografku
Odpovědět
Článek se načítá
Elis0909 a na kolik tě ty fotečky vyšli?? máte je moc pěkné.)
Odpovědět
babule, mne bude robit fotky kamarat ktory vystudoval fotografiu a tiez chceme take trosku netradicne fotky - ziaden atelier- to sa mi zda trochu suche, foto v prirode ma svoje caro. Preto velmi dufam ze nam vyjde fajn pocasie, aj ked som uz videla fajn fotky aj pod svadobnym dazdnikom ;-) Inac mam link na jedneho fotografa ktory robi tiez take trocha zvlastne foto, myslim ze aj jedna baba odtialto sa u neho dala fotit, ak niekto chce, poslem do IP web adresu. Samozrejme budem chciet aj zopar takych "klasickych romantickych poz" ale najma chceme vymysliet take zabavne obrazky - ako napr. na ihrisku, na zaciatku bezeckej trate ;-) a podobne. Jednoducho ked mate fotografa s ktorym sa da experimentovat a ktory nema nic proti takym trochu "inym" fotkam - tak je to v pohode. A kazdy dobry fotograf by mal vyhoviet zelaniam novomanzelom predsa, no nie? Ked uz mu za to platite :-) Drzim palceky.
Odpovědět
Profilova fotka
Elis_ ta posledni je nejlepsi! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ta poslední je od kamaráda, to by mi profík asi nevyvolal :-D a jestli některá chcete kontakt, tak mi pls pisněte do IP ;-)
Odpovědět
elis0909: ako dobre je mat kamaratov, vsak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
weroni: jj, mám ještě jednu hustší, ale tu sem nedám :-D , se stydím :-D
Odpovědět
:-D jasne - netreba vsetko prezradit ;-) my sa zase chystame s drahym urobit si zopar "intimnych" svadobnych fotiek ktore okrem nasich ociek nikto neuvidi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak, máš recht ;-)
Odpovědět
elis0909 aspon sa budete mat na com zabavat ako dedkovci v dlhe zimne vecery no nie? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no snad budeme mít i jinou zábavu 8-) :-D
Odpovědět
tak v to samozrejme dufame ale vies, ked uz budeme taki 150-rocni.... :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Podle mě záleží na fotografovi do té míry, že má nápady a že zvládá techniku.Nic víc.Nejdůležitější jsou ti dva, kteří jsou focení...Prostě pokud se nevěsta neusmívá atd.(viz plysacek), tak s tím nesvede nikdo nic, ani ten nejlepší fotograf.Přikláním se k názoru, že některé fotky jsou prostě strojené a je třeba být u focení uvolněná a usměvavá.A není v tom závist, to rozhodně ne ;-) .Verus a má hezké album, ale taky z nich nic nevyzařuje(podle mě-co člověk, to názor) ;-) ...
Odpovědět
souhlasím s consti, pokud z těch lidí nezáří štěstí, může být fotograf třeba ze zlata, ale fotky budou o ničem...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
to radost v inych temach tu niekde pisali o fotografovi, ktory ich svojou dobrou naladou vedel rozveselit a rozblaznit... a ze maju nadherne zabery aj prave vdaka nemu, takze ja si myslim, ze fotograf nemusi byt zo zlata, ale mal by mat aspon vesele srdce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja doporucuju se vyfotit se za podvecerniho svetla nekdy uprostred hostiny, kdy uz je clovek vic uvolneny a pozy ho napadaji samy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Suhlasim s barbulik, je velmi dolezite, aby si s vami fotograf "sadol" a vedel ako vytvorit tu pravu atmosku. Vacsinou je to na zaciatku tak, ze neviete ako sa tvarit a co vlastne robit a citite sa trochu divne. ;-) Ale ked si s nim pokecate, on vas rozosmieva a furt keca nejake mile hluposti, tak je to uplne o niecom inom. Fotky su potom naozaj prirodzene. Nam sa fotilo uzasne a najma po takej prvej pohodinke, ked uz sa aj moj drahy uvolnil a rozblaznil aj on :-D potom som mala chut sa fotit dovecera :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Okrem toho si myslim, ze originalita vyplynie z cara okamihu. Ved ked fotograf zachyti to, co je medzi vami, tak je to to najoriginalnejsie, ake moze byt. ;-) Najlepsie je vybrat si fotografa, ktoreho fotky sa vam pacia (niekto ma rad atelier, niekto fotky z vonku, niekto fotky do objektivu, niekto momentky, niekto reportazne a niekto viac retusovane......kazdemu sa paci nieco ine), a potom sa s nim viackrat stretnut na uvolnenie atmosky. A potom to uz ide samo ... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?