Nějaký volný fotograf 22.8. 2015 České Budějovice?

Dobrý den, sháníme svatebního fotografa, který by měl ještě volný tento termín. Zájem bychom měli hlavně o celodenní focení. Děkujeme za nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Máte zprávičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Vámi uvedený termínek máme volný, dovolila jsem si Vám zaslat naší nabídku do zprávy :-) S přáním krásného dne, Svačinová Sylvie
Odpovědět
Profilova fotka
za mě doporučuji Zezu foto. Byli jsme spokojení. Zuzka je prostě zodpovědná, a splní vaše očekávaní.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám stále neobsazen,v případě zájmu mě kontaktuje. Moje tvorba je k nalezení u mě na webových stránkách. V případě jakýchkoliv dotazů mě kontaktuje, rád zodpovím. Hezký den Míra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín nemám prozatím obsazený, pokud by vás zaujala má práce, kdykoliv mne kontaktujte. Mohu vám nabídnout veškerou dodanou práci precizně upravenou. Mám mnohaleté zkušenosti se svatbami po celé ČR. Přeji krásný den Zaňková M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám také volný termín :) Na mém profilu naleznete ukázkové fotografie, na webu pak orientační ceník. Samozřejmostí je smlouva a faktura. Dále Vás bude čekat několik malých-milých překvapení :) Přeji šťastnou volbu fotografa!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Váš termín mám ještě volný, zasílám Vám zprávu. Mějte se moc hezky. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme ještě volný. Budeme moc rádi, když se podíváte na náš web. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobný popis jednotlivých svatebních fotobalíčků. Těšíme se :) Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím volný termín :) V.J.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si také nabídnout své služby. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího zaujal styl mé práce, ukázky najdete na stránkách pod čarou, moc rád si s vámi naplánuji nezávaznou předsvatební schůzku. Na ní vše proberem, seznámíme se a nafotíme v rámci balíčku několik předsvatebních fotografií. Na vaší svatbu jsem schopen dodat profesionální fotobudku s rychlým tiskem (16s), máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé). Díky za váš čas, třeba se setkáme na schůzce Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
Odpovědět
Posílám nabídku interní poštou.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den také máme Váš termín volný. Více z naší práce, informace najdete na našem webu. Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, termín mám volný, více informací najdete na mém profilu. Hezký den. Michala
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Pokud hledáte fotografa, který udělá fotky podle vašich představ a za velmi rozumnou cenu, neváhejte mě kontaktovat, nabídku posílám do pošty, děkuji Hezký den Vlasta Jáchim
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?