Nějaký dobrý fotograf/fotografka Pardubice a okolí? Poradíte prosím? Jedná se o datum 1.7.2016

Obřad bude v Cholticích a chceme nafotit obřad a exteriérové fotografie. Moc děkuji za pomoc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, prosím o jaký termín se jedná? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. 1.7. mám zatím volno, na mém webu mám ukázku z loňské svatby v Cholticích. Kdyby se vám moje práce líbila, ozvěte se. Jsem z Pardubic. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem vám zprávu. Jsem z Pardubic a Choltice dobře znám!
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. pOkud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@deninkaaa Dobrý den, jsem přímo z Pardubic, koukněte na náš web, také děláme i krásná svatební videa, info Vám posílám do Vaší pošty. krásný den přeji video Bajer Pce
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Váš svatební termín mám zatím volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. Hezký den S pozdravem Robin P.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. I já mám tento termín zatím volný. A snad budu tou dobou i poblíž. Podívejte se na mou práci a klidně se ptejte pokud budete chtít podrobnější informace. Standa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný. Jsem z Hradce a Choltice znám ;-) Mrkněte na mou práci, třeba Vás zaujme. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla svoje fotografické služby. Pocházím přímo z Pardubic. V Cholticích jsem svatbu již fotila. Ukázky mojí práce včetně ceníku naleznete na mém webu. V případě jakéhokoliv dotazu mne neváhejte kontaktovat, velmi ráda Vám vyjdu vstříc, tak abyste byli maximálně spokojeni :) S pozdravem Daniela Foto pro Vás
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru. Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma. Vše podstatné na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád Vám také nabídnu své služby ;) Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Váš termín mám volný a v Cholticích už jsem také pár svateb odfotila :) pokud by se Vám má práce líbila,ozvěte se
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám s volným termínem. Ukázku mé práce najdete zde na profilu nebo na našich stránkách. Hezký den, Marie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. Více fotografií naleznete na mých webových stránkách. V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda vám vaši svatbu vyfotografuji .Podívejte se prosím na web. Zdraví vás Mirka Bendová
Odpovědět
Profilova fotka
@deninkaaa Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?