Menu Forum

Nápaditý, kreativní fotograf na svatbu 6.6.2015 - zámek Zbiroh

8. říj 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
barynka16
2
Registrovala se 25. června 2014 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 6. června 2015
    Zbiroh
fotoportrét
fotoportrét
barynka16
2
Registrovala se 25. června 2014 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Praha.
    Zbiroh
 Dobrý den, nemáte doporučení na fotografa, který na svatbě jen tak "necvaká" a umí zachytit to krásné, má nápady pro hezká místa na portréty, je pohodář a udělá nám fotky, které budou vzpomínkou na celý život? Díky moc za případné tipy!
7. říj 2014 ve 21:22  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
48

“Milé nevěsty, rezervace jsou v plném proudu, spousta termínu je fuč, ale přesto, pokud se Vám moje práce líbí, zkuste mě oslovit, zda zrovna ten Váš nemám volný :-) Přeji krásný den.. http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 1 týdnem)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

48

“Milé nevěsty, rezervace jsou v plném proudu, spousta termínu je fuč, ale přesto, pokud se Vám moje práce líbí, zkuste mě oslovit, zda zrovna ten Váš nemám volný :-) Přeji krásný den.. http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 1 týdnem)

Dobrý den, budu ráda, pokud se podíváte na moji práci na web, třeba Vás oslovím emoticon
7. říj 2014 ve 21:40  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

Hezký den. emoticon Zbiroh je od nás vzdálen zhruba 15 kilometrů, pokud by se Vám tedy naše fotografie líbily, rádi dorazíme zdokumentovat právě Vaši svatbu. Posílám interní zprávu s konkrétní nabídkou. Mimochodem, na zámku jsem dva roky působila jako průvodce, super místo, pokud se dobře zvládne organizace! emoticon
7. říj 2014 ve 22:26  •  www.kachnaproduction.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
 Dobrý den, jsem Vám k dispozici a navíc kousek od Zbirohu emoticon
7. říj 2014 ve 23:07  •  www.fotovlcek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Hezký večer, jsem k dispozici.
7. říj 2014 ve 23:21  •  www.fotojansova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i své služby. Na Zbirohu jsem trávil prázdniny v dětství, rád si oživím vzpomínky. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Pi objednání focení svatby na rok 2015 nabízím slevu 10%.

Hezký den, Martin Pokora
7. říj 2014 ve 23:25  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 6 měsíci)

Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, Váš termín máme ještě volný .... emoticon ZZ PRODUCTION
7. říj 2014 ve 23:40  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (39 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

19

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (39 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

19

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

@barynka16 Krásný večer, posílám interní zprávu. Mějte se moc hezky. emoticon Petra
7. říj 2014 ve 23:53  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

39

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

39

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
rád bych Vás pozval k prohlídce mého portfolia v odkazu zde pod čarou. Pokud by Vám a nastávajícímu můj styl sedl, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video. Já i oba kameramani jsme pohodáři z naší podstaty emoticon
Mějte se pěkně a třeba se potkáme Mikuláš Křepelka
8. říj 2014 v 08:01  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miravodicka
Miroslav Vodička - fotograf
Miroslav Vodička PRO

Foto a video - Region Plzeň
5
fotoportrét
fotoportrét
miravodicka
Miroslav Vodička - fotograf
Miroslav Vodička PRO

Foto a video - Region Plzeň
5
 Dobrý den,
budu rád, když se podíváte i na moji tvorbu, kterou naleznete u mě na webové stránce.
Hezký den
Míra
8. říj 2014 ve 13:37  •  www.miravodicka.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barynka16
2
    Zbiroh
fotoportrét
fotoportrét
barynka16
2
    Zbiroh
 Dekuji moc vsem, peclive si prohlidnu vsechny nabidky a urcite si vyberu emoticon)
8. říj 2014 v 18:03  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

Foto a video - Region Brno
9

“Děkujeme za vaše krásné reakce na toto video: https://vimeo.com/190629875 Jsme rádi, že se vám naše tvorba líbí :-) ... Ti, kteří ještě zvažují, jestli video na svatbu ano či ne ... za nás určitě ANO, i kdyby to mělo být jen formou krátkého klipu. Určitě nebudete litovat a vaše vzpomínky budou zachovány.”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

9

“Děkujeme za vaše krásné reakce na toto video: https://vimeo.com/190629875 Jsme rádi, že se vám naše tvorba líbí :-) ... Ti, kteří ještě zvažují, jestli video na svatbu ano či ne ... za nás určitě ANO, i kdyby to mělo být jen formou krátkého klipu. Určitě nebudete litovat a vaše vzpomínky budou zachovány.”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, také bychom vám rádi nabídli naše služby. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte.

Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
8. říj 2014 ve 20:33  •  www.4eyes.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (40 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (40 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

dovolím si také přispět s nabídkou.
Na mých webových stránkách naleznete vše potřebné.

Hezký den

Jakub Horák - VyfoťMě_cz
8. říj 2014 ve 21:22  •  www.vyfotme.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den, zkuste se podívat na můj profil, pokud by to bylo to, co hledáte, rád se Vašeho svatebního dne ujmu, mějte se hezky emoticon.
8. říj 2014 ve 22:13  •  www.nejmil.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na prezentáciu služieb slúži profil Profesionála.”
12. říj 2014 v 07:53 • francimour
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
13. říj 2014 v 10:49 • sillvione