Najde se reportážní fotograf pro svatbu v Újezdu u Plánice 9.9.2017 ?

Hledáme fotografa/y, který je schopný nafotit náš den (cca 10 hodin) a přitom se vejde do budgetu 12 000,- (s ohledem na služby +-). Velice se nám líbí styl Gphoto, barva, atmosféra atd. Žádné super strojené pózy, spíš hodně srandy. Najde se někdo, kdo je schopný nám ve všem vyhovět ?:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud se Vám líbí konkrétní fotografka, tak zvolte přímo ji (pokud m volný termín) a pokud jsou jediným problémem peníze, tak raději ušetřete někde jinde :-) Fotky jsou jedna z mála věcí, jež Vám po svatbě zůstanou v podobě něčeho hmatatelného...
Odpovědět
Profilova fotka
@iolanthe Přeji prima den, termín máme volný a pokud by se vám naše práce líbila, moc rádi vaši svatbu nafotíme. Pracujeme ve dvou celý den, konkrétní hodiny nepočítáme a troufám si říct, že se většinou s ostatními svatebčany dokážeme tak trochu splynout. :-) Do interní zprávy posílám cenu a více informací, a pokud bychom se vám líbili, můžeme klidně zajít na kafčo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Jinak přítelkyně je z Příbramska, tak to tam mám docela rád:) Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby se Vám líbila moje práce, mám Váš datum svatby ještě volný. Více info si Vám dovolím zaslat do sz Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku zasílám zprávou.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji se připojit s nabídkou termínu. Portfolio najdete na webu. Přeji hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Koukněte, prosím, na mých stránkách (viz. odkaz níže) na videoukázku, jak vypadá výsledné tištěné album. Pečlivě si jej, prosím, prohlédněte. V tom albu je vše a pokud Vás "chytne", pak jsem Váš. Ale pozor! Svatbu fotografuji trochu jinak, než je dnes běžné. Fotografuji ji jako dokument, ale to by Vás podle Vaší poptávky mohlo oslovit. Mějte hezký den. Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?