Najde se ještě fotograf na 30. 5. 2015?

Dobrý den, hledáme fotografa na náš svatební den, 30. 5. 2015 na Prostření Bečvě. Postačí nám půlden focení, zhruba od snídaně po počátek svatební hostiny. Děkuji za nabídky. A zároveň se omlouváme za nevybrání z předchozího příspěvku, nějak nestíháme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín máme ještě volný, klidně se mrkněte na web, který máme uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky z našich svateb, ceníky a popisy svatebních balíčků. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín zatím volný mám. Ceník mám na svém profilu i webu, pokud chcete vidět rozšířené portfolio, naleznete jej zde na mém profilu. Preferuji hlavně tvůrčí fotografie a přirozené pózy při portrétování. Hezký večer, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Pro bližší informace o nás prosím navštivte naše stránky. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout své služby. Koukněte na můj web a v případě zájmu se určitě domluvíme. Nejsem sice z Moravy, ale není problém kamkoliv dojet. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám Váš termín zatím volný ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný :) Mou předností je nenarušování obřadu a nevyumělkované snímky. Můj ceník naleznete na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nabízím Vám své služby. Koukněte k nám na webovky. Děkuji a přeji Vám hodně štěstí
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?